Angle down Atgal

Apie pastarųjų dienų įvykius Širvintose – iš pirmų lūpų

Ko gero Lietuvoje nėra žmogaus, kuris negirdėjo apie pastarųjų dienų įvykius Širvintų rajone. Gandais apipinta istorija neblėsta ir vyrauja pirmuosiuose žiniasklaidos puslapiuose. Klausimų daug. Tad dar užvakar išsiuntėme pakalsuimus svaivaldybei, policijai veterinarinei tarnybai.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos  Vilniaus departamento Širvintų skyriaus L.e.p. vedėja-valstybinė veterinarijos inspektorė Birutė Marytė Bernotienė į kalsuimus atsakė raštu: “Laba diena, apie įvykį dėl Algio Ušacko 2020-09-06 pranešė Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė. Rasta apleisti gyvūnai su žaizdomis, dėl žiaurus elgesio su gyvūnais įnformuotas Vilniaus departamentas. Algis Ušackas dėl nustatytų pažeidimų ir nustatyto žiauraus elgesio su gyvūnais iki kol bus priimtas ir įsiteisės sprendimas dėl gyvūnų konfiskavimo, gyvūnai yra paimti ir perduoti laikinai globai. Byla nagrinėja Vilniaus departamentas.”

    Širvintų rajono svaivaldybė pakvietė į spaudos konferenciją, kur pažadėjo atsakyti į visus klausimus.

   Spaudos konferencijoje dalyvavo merė Živilė Pinskuvienė, administracijos direktorė Ingrida Baltušytė Četrauskienė ir Lietuvos policijos deleguotas Mindaugas Puskunigis. Žinant, kokia buvo žiniasklaidos reakcija – aktyvumas spaudos konferencijoje nustebino – dalyvavo vos trys skirtingi leidiniai (15min, TVP Wilno ir “Krašto žinios”).

NERINGA TUŠKEVIČIENĖ

Foto ir video autorės

    Kviečiame mūsų skaitytojus peržiūrėti visą spaudos konferenciją, tikime, kad rasite atsakymus ir į Jūsų klausimus:

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite