Angle down Atgal

Apie Meghan ir Harry santykius nuomonę turėjo visi: princas Philipas patarė aktorės nevesti

Nors nuo Sasekso kunigaikščių Meghan Markle ir princo Harry vestuvių praėjo jau daugiau nei metai, juodu susilaukė sūnaus, kalbos apie tai, kad garsios poros santykiams ir santuokai nepritarė kiti karališkosios šeimos nariai, netyla.

Teigiama, kad princas Philipas amerikietę aktorę pamilusiam Harry dar gerokai prieš vestuves davė kiek neįprastą patarimą. Poros santykiams tapus rimtiems, Anglijos karalienės vyras Harry liepė būti atsargiam ir pasakė, kad aktorių niekas neveda, su jomis galima tik pasirodyti viešumoje.

Liežuvio už dantų laikyti nelinkusio ir sakančio tai, ką galvoja, 98 metų Philipo patarimo 34 metų Harry nepaklausė.

Sasekso kunigaikščio ir jo senelio, Edinburgo kunigaikščio, santykiai, kaip rašoma Thesun.co.uk, nėra tokie stiprūs ir šilti, kaip daugelis įsivaizduoja. Nepaisant to, praėjusią savaitę Harry ir Meghan savo oficialioje „Instagram“ paskyroje pasveikino garbaus amžiaus monarchą su gimtadieniu.

Be to, kaip skelbiama, princas Philipas buvo vienas pirmųjų mažylį Archie Harrisoną aplankiusių karališkosios šeimos narių.

„Mes tik susitikome kunigaikštį eidami čia, tai buvo labai smagu“, – per oficialų pirmagimio pristatymą visuomenei sakė Meghan.

Patarimus dėl santykių su M. Markle princui Harry dalijo ne tik senelis. Teigiama, kad įsibėgėjus romanui su dabar jau buvusia aktore, 36 metų abejojantis Williamas brolio paklausė: „Atrodo, kad viskas juda greitai, ar esi įsitikinęs?“

Karališkajai šeimai artimas šaltinis portalui yra sakęs, kad, nepaisant to, jog jo ir Meghan santykiai daugeliui kėlė susirūpinimą, „Harry visada tvirtai užstojo Meghan“.

Bakingamo rūmai komentuoti šiuos princo Philipo žodžius atsisakė.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite