Angle down Atgal

Apie ką galvoja vyrai po sekso

Būtų įdomu sužinoti, ką vyras galvoja po to, kai itin aistringai praleidote laiką dviese. Dažniausiai vyrai nėra linkę į gilius apmąstymus, tai kur kas dažniau daro moterys. Tačiau yra keletas variantų, apie ką po sekso galvoja vyrai.

Aš ką tik turėjau seksą! Tai fantastiška!

Jis negali patikėti sėkme, kuri jį aplankė. Santykiai buvo fantastiški ir jis tai norėtų kartoti vėl ir vėl.

Ar ji patyrė orgazmą, ar tik apsimetė?

Nors kartais moterims gali atrodyti, kad vyrai rūpinasi tik savo seksualiniu pasitenkinimu, tačiau pakankamai dažnai jiems įdomu, ar tai, kas ką tik įvyko, suteikė malonumą ir jo sekso partnerei.

Ar tai tik vienkartinis nuotykis?

Ši mintis neduoda ramybės tiek moterims, tiek vyrams. Jei viskas įvyko netikėtai ir suteikė malonių akimirkų, tai klausimas, ar visa tai gali pasikartoti, tikrai neduoda ramybės ir vyrui.

Tikiuosi, kad ji nėra ištekėjusi arba neturi vaikino!

Ši mintis kiek pavėluota, tačiau anksčiau tuo pasidomėti galbūt nebuvo progos. Visgi, jei šis klausimas neduoda ramybės vyrui, matyt, kažkuo jį sužavėjote.

Tikiuosi, kad ji pasirūpino saugiu lytiniu aktu.

Ši mintis pakankamai dažnai aplanko vyrus po sekso. Kartais apakinti aistros vyrai pamiršta pasirūpinti derama apsauga, tad jei matote, kad po sekso vyras yra gerokai sunerimęs, beveik galite nuspėti, kad jo galvoje jau sukasi mintys apie neplanuotą tėvystę.

Aš esu geriausia, ką ji kada nors turėjo!

Jam įdomu, ar jis yra geriausias, kurį kada nors turėjote. Tikriausiai jis tikisi, kad taip yra.

Dabar norėčiau skanios picos. 

Ar jums atrodo keista, jog po to, kai ką tik su jumis pasimylėjo, jis jau galvoja apie maistą? Nustebti nereikėtų, nes seksas gali būti labai varginantis užsiėmimas ir sukelti alkį.

 

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite