Angle down Atgal

Apie J. Narkevičiaus sandorius pranešęs A. Ribnikovas: jis mano dukros krikštatėvis

Apie susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičius nekilnojamojo turto sandorius, kuriuos ketvirtadienį aprašė LRT, pranešęs buvęs bendrovės „Sodžiaus būstas“ savininkas Aleksandras Ribnikovas teigia, kad ministras yra jo dukros krikštatėvis.

„Man labai keista, jei jis manęs neprisimena ar mūsų sandorių. Juk J.Narkevičius ir jo žmona – mano jaunesniosios dukters krikšto tėvai“, – naujienų portalui 15min.lt ketvirtadienį sakė buvęs „Sodžiaus būsto“ savininkas.

Jis taip pat portalui pateikė krikštynų nuotrauką, kurioje matyti ir J. Narkevičius.

A. Ribnikovas portalui taip pat patvirtino, kad tai jis rekonstravo ministro namą mainais už laimėtus renovacijos viešuosius konkursus.

„Kaip jau sakiau, mes buvome pažįstami per šeimas, krikšto tėvas jis mano dukrai. Todėl ir pasiūlė tokią schemą – dešimt procentų nuo laimėtų konkursų keliauja jo namo rekonstrukcijai. Kitaip tariant, man reikėdavo tuos dešimt procentų atiduoti medžiagomis, darbais“, – teigė A. Ribnikovas.

Jo teigimu, ministras žadėjo pinigus už namo rekonstrukciją grąžinti, tačiau negrąžino taip likdamas skolingas 400 tūkst. litų, taip pat verslininkas teigė ir pats apgavęs ministrą – paprašęs paskolinti 3 tūkst. eurų norėdamas atgauti skolą, šiuos pinigus ministras jam perdavęs Seimo nario kabinete, o verslininkas jos negrąžino.

Informaciją apie J. Narkevičiaus praeities sandorius atskleidęs vyras sako informaciją apie tai kovo mėnesį pateikęs Generalinei prokuratūrai, o apie praėjusią savaitę gautas ministro žinutes informavęs Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT).

STT dėl šių informacijos apie J. Narkevičius nekilnojamojo turto sandorius yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą, kuriame kol kas įtarimai niekam nepareikšti.

Naujienų portalo teigimu, buvusiam verslininkui tyrime suteiktas specialaus liudytojo statusas.

A. Ribnikovas portalui taip prisipažino kandidatavęs su Liberalų sąjūdžiu į Trakų rajono savivaldybę 2011 metais, tačiau nesėkmingai, tuo pačiu jis pridūrė, kad faktus apie ministro sandorius paviešinęs ne dėl politikos ar partijų.

LRT ketvirtadienį pranešė apie tai, kad dabartinis susisiekimo ministras J. Narkevičius, prieš dešimtmetį ėjęs aukštas pareigas Vilniaus miesto savivaldybėje, galėjo daryti įtaką statybų bendrovei „Sodžiaus būstas“ laimint darželių bei mokyklų remonto konkursus.

A. Ribnikovas apie tai LRT pasakojo anonimiškai – nenorėdamas viešinti pavardės.

LRT teigimu, už sėkmę konkursuose 10 proc. nuo laimėtų sumų turėjo būti skiriama politiko namo Trakuose rekonstrukcijai.

J. Narkevičius sandorius su „Sodžiaus būsto“ vadovu neigia, o paviešintą informaciją vadina šmeižtu.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite