Angle down Atgal

Apgauna daugelį: nežymėtas policijos „betmenas“ baudžia kelių gaidelius

Nežymėti policijos automobiliai – vieša paslaptis vairuotojui. Didžioji dalis policijos turimų automobilių vairuotojams yra puikiai žinomi ir kai tik gatvėse pasirodo šviežiena – informacija greitai pasklinda vairuotojų tarpe.

Tačiau klausimas, ar ilgai tai tęsis?

Vairuotojų portalui „autobanas.lt“ parašęs skaitytojas atsiuntė mažai kam žinomo nežymėto policijos BMW automobilio nuotraukas.

„Nežymėtas bemwas patruliuoja jau kuris laikas, tačiau daugelis vairuotojų net nežinojo, kad policija turi nežymėtą 5 klasės BMW.

Nelabai daug informacijos radau ir internete, o spaudoje išvis nieko. Lyg paslaptis kažkokia“, – redakcijai parašęs pasakojo vairuotojas.

Jo teigimu, apie betmeną galbūt mažai žinoma ir dėl to, kad patruliuoja su juo pareigūnai mažesniuose miestuose – Klaipėdos, Telšių, Mažeikių apskrityse.

„Vertėtų įsidėmėti šį automobilį ir mažiau mandravoti prieš jį, nes daugelis kaip tik provokuoja bemwus. Po to verks sėdėdami be teisių“, – šmaikštavo skaitytojas.

Daugės nežymėtų automobilių

Kaip visada, policija nėra linkusi atvirauti apie nežymėtus tarnybinius automobilius.

Maža to, užsimenama, kad šalies keliuose gali atsirasti ir dar daugiau nematytų ir nežymėtų policijos automobilių.

Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris teigė, kad tokiems pokyčiams vairuotojai turi ruoštis, nes nežymėtų policijos automobilių šalies keliuose sparčiai daugės.

„Patruliavimas nežymėtais automobiliais didės pakankamai ženkliai, nes, matome, kad tai vienas iš efektyviausių būdų užtikrinti eismo saugumą“, – sakė gen. komisaro pavaduotojas E. Šileris.

Policija priduria, kad tikslas nėra sustabdyti visus vairuotojus, o užfiksuoti Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus ypač grubius, kurie kelia pavojų eismo saugumui ir asmenys būtų patraukti atsakomybėn.

Dalinasi nežymėtų sąrašais

Iki šiol vairuotojai mėgsta pasidalinti nežymėtų automobilių sąrašu: užrašo automobilio markę, modelį, spalvą, valstybinį numerį.

Nors ir dabar tokie sąrašai vertinami dviprasmiškai, akivaizdu, ateityje jie taps beverčiai.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite