Angle down Atgal

Apdovanoti patys gabiausi Šiaulių mokiniai

Kaip ir kiekvieną pavasarį, baigiantis mokslo metams, Šiaulių miesto savivaldybė apdovanojo Šiaulių miesto mokinius, laimėjusius prizines vietas įvairiose dalykinėse olimpiadose, konkursuose, pagerbė juos rengusius mokytojus, padėkojo mokinių tėvams.

Mokinių ir mokytojų apdovanojimo šventė „2019 metų geriausieji“vyko Šiaulių arenoje. Renginio nuotraukų galerija.

2018–2019 mokslo metais miesto dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojais tapo 215 mokinių. 41 Šiaulių miesto mokinys apdovanojimus pelnė ne vienoje, o keliose olimpiadose ar konkursuose.

V. Lebedžio nuotr.
V. Lebedžio nuotr.

Mokinių ir mokytojų apdovanojimo šventėje „2019 metų geriausieji“ kaip tik ir padėkota šeimoms, kuriose auga dviejose ir daugiau olimpiadų prizines vietas pelnę jaunieji šiauliečiai. Specialias padėkas gabiausiems mokiniams teikė Šiaulių mero pavaduotojas Domas Griškevičius ir Švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė. Susirinkusiuosius pasveikino šiauliečiai Seimo nariai Stasys Tumėnas, Valerijus Simulikas ir Arūnas Gumuliauskas.

V. Lebedžio nuotr.
V. Lebedžio nuotr.

Šį kartą visus nustebino gimnazistė, pagerinusi savo pačios rekordą. Ūla Levanaitytė iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos šiais mokslo metais pelnė laurus net septyniose olimpiadose ir konkursuose.

V. Lebedžio nuotr.
V. Lebedžio nuotr.

Gabiausius Šiaulių miesto mokinius parengė 169 mokytojai. Šventės metu Edita Minkuvienė ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vincas Urbonavičius apdovanojo 15 mokytojų, kurių parengti mokiniai laimėjo I–III vietas olimpiadų ir konkursų šalies etapuose.

V. Lebedžio nuotr.
V. Lebedžio nuotr.

Prizus mokiniams ir mokytojams taip pat teikė ir socialiniai partneriai: Šiaulių „Vykinto Rotary klubas“, Rotary klubas „Harmonija“, Šiaulių pramonininkų asociacija, Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmai, Lietuvos verslo moterų tinklo Šiaulių regiono padalinys.

V. Lebedžio nuotr.
V. Lebedžio nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite