Angle down Atgal

Apdovanoti nauji geriausi ir sėkmingiausi verslai

Penktus metus „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupė organizuoja apdovanojimus „Verslo genas“. Šiemet nominacija „Šeimos verslas“ atiteko dūkštiečiams, „JolVik“ svirplių ūkio įkūrėjams, Jolantai ir Viktorui Trečiokams.

 

Liepos mėnesį prasidėjęs projektas „Verslo geno", kaip skelbiama,  šiemet sulaukė daugiau dalyvių  nei pernai. Žurnalistai aprašė beveik 70 smulkių ir vidutinių šalies jaunų verslų istorijų. Geriausieji lapkričio 10 dieną buvo pagerbti iškilmingoje ceremonijoje ir apdovanoti nominacijose: „Už drąsą rizikuoti“, „Už mokslo ir žinių įgyvendinimą versle“, „Metų atradimą“, „Šeimos verslą“, „Socialinis verslą“.

Džiugu, kad buvo pastebėti ir pagerbti ir Ignalinos rajono verslininkai. „JolVik“ įkūrėja Jolanta džiaugėsi įvertinimu ir tuo, kad gali kurti verslą, siejamą su ateities maistu. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog šimte gramų svirplių yra bene dienos kalorijų kiekis (apie 60 proc. baltymų, apie 20 proc. riebalų, 12 proc. angliavandenių, kalcio, skaidulinių medžiagų, druskos, geležies). Džiovinti svirpliai – labai sveikas  ir natūralus naudingų maisto medžiagų šaltinis.  

Trečiokų svirplių ūkis įregistruotas 2020 metų kovo mėnesį. Šiuos šaunius verslininkus Ignalinos rajono savivaldybė pasiūlė aprašyti 2021 m. birželio mėnesį surengto respublikinės žiniasklaidos atstovų vizito metu. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite