Apdovanoti geriausieji Lietuvos boksininkai

Utena
Reporteris Monika Etaplius žurnalistas

2019 m. vasario 15 d. Vilniuje buvo apdovanoti geriausi 2018 metų Lietuvos boksininkai, boksininkės, treneriai ir teisėjai. Laureatams įteikti specialūs prizai, piniginės premijos ir rėmėjų dovanos.

Geriausiojo boksininko titulas jaunių grupėje atiteko mūsų visaginiečiui Aleksandrui Trofimčiukui (treneris Denisas Naidionovas). Aleksandras antrus metus iš eilės pateko tarp Europos jaunių čempionato prizininkų ir iškovojo bronzos medalį. A. Trofimčiukas skynė pergales ir tarptautiniuose turnyruose. Laimėjo ne tik Lietuvoje vykusius V. Karpačiausko ir Ričardo Tamulio turnyrus, bet ir turnyrus Rusijoje bei Baltarusijoje.

„Labiausiai džiugina tai, kad Lietuvoje auga perspektyvi boksininkų karta. Kaip ir kiekvienais metais, jaunieji Lietuvos boksininkai laimėjo medalį Europos jaunių čempionate, iškovojo kelialapį į pasaulio jaunimo čempionatą. Tikimės, kad jaunimo gretose auga ir būsimi olimpiečiai, – sveikino Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.“

Nuoširdžiai sveikiname Aleksandrą Trofimčiuką ir jo trenerį Denisą Naidionovą su reikšmingais sporto pasiekimais bei pelnytu įvertinimu. Linkime įspūdingų pergalių visose ateities varžybose!