Angle down Atgal

Apdovanoti gerai besimokantys, kūrybingi ir aktyvūs ŠU gimnazijos mokiniai

Birželio 11 d. Šiaulių universiteto gimnazijos bendruomenė – mokytojai, gimnazistai ir jų tėveliai – susirinko muzikiniame klube „Juonė pastuogė“, kur vyko jau tradiciniu tapęs renginys „KAM apdovanojimai“.

KAM – tai trumpinys trijų kerinių žodžių Kūryba, Aktyvumas, Mokslas, vedančių į sėkmę, prasmingą pažinimą ir naujų įspūdingų kūrinių atsiradimą. Kam jie įteikti? Žinoma, tiems, kurie per mokslo metus nenuilsdami dalyvavo gimnazijos ir miesto veiklose, kūrė, atrado, teikė ir įgyvendino idėjas, siekė mokslo aukštumų. O tokių buvo tikrai didelis būrys – daugiau nei 100 mokinių. Renginio metu gimnazijos direktorius Juvitas Giniotis pasveikino aktyviuosius gimnazistus ir visą bendruomenę bei įteikė daugiau nei padėkas mokiniams, pasiekusiems puikių akademinių rezultatų, kūrusiems, organizavusiems, atskleidusiems savo talentus, garsinusiems savo ir gimnazijos vardą.

Renginio svečius į smagų muzikos sūkurį įtraukė gimnazijos muzikos kolektyvai mišrus choras „Poco“, roko grupės „Ekstra“, gitaros studija „ In White“, duetai. Mokiniai dovanojo žiūrovams puikų koncertą. Sveikiname visus su puikiais pasiekimais! Tiek pasveikinti mokiniai, tiek ir jų tėveliai, artimieji džiaugėsi, kad gimnazijoje mokytojų kolektyvas pastebi ir padeda vaikams atrasti ir tobulinti gabumus, talentus, nuoširdžiai palaiko ir visad yra šalia. Smagu, kad bendruomenės susibūrimas karštą vasaros dieną jaukus ir kupinas puikių emocijų. Sveikiname visus su puikiais pasiekimais ir linkime sėkmės ateities veiklose!

Parengė Inga Daukšienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite