Angle down Atgal

Apdovanoti gabiausieji rajono moksleiviai

Jau tapo gražia tradicija baigiantis metams iškilmingai apdovanoti gabiausius rajono vaikus ir jaunimą iki 25 metų. Gruodžio 20-ąją gabiausieji moksleiviai, jų mokytojai ir tėvai rinkosi į Ukmergės rajono savivaldybės posėdžių salę.

Čia Ukmergės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, administracijos direktorius Darius Varnas, rajono savivaldybės Tarybos narė, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotoja Danutė Užkurėlytė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas ir šio skyriaus vyriausieji specialistai Irena Lukoševičienė bei Arūnas Augustinas keliasdešimčiai jaunosios kartos ukmergiškių įteikė po padėkos raštą, rožės žiedą ir piniginį prizą (nuo 38 iki 152 eurų), kurių bendra suma – 3344 eurai.

Už nuopelnus įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose kūrybos, meno, gebėjimų, mokslo konkursuose, pasiekimus sporto varžybose, rungtynėse, čempionatuose rajono gabiausiuosius jau 13-us metus taip pagerbia Savivaldybės įsteigtas Gabių vaikų ir jaunimo rėmimo fondas.

Fondo globėjas yra Ukmergės rajono meras, fondo komisijos pirmininkas – savivaldybės administracijos direktorius. Fondą sudaro rajono savivaldybės biudžeto ir rėmėjų skirtos lėšos. 2019 metais šį fondą parėmė bendrovės „Baltukmės statyba“, „Ukmergės pramonės parkas“, „Ukmergės duona“ ir „Likmerė“. Pastaroji įmonė šiam fondui lėšų skiria nuo pat jo įsikūrimo pradžios – nuo 2007 metų.

Apdovanotųjų sąrašas ČIA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite