Angle down Atgal

Ap­do­va­no­tas or­di­no „Už nuo­pel­nus Lie­tu­vai“ Ri­te­rio kry­žiu­mi

Šiau­lių ap­skri­ties Po­vi­lo Vi­šins­kio vie­šo­sios bib­lio­te­kos di­rek­to­rius pro­f. dr. Bro­nius Mas­ku­liū­nas ap­do­va­no­tas or­di­no „Už nuo­pel­nus Lie­tu­vai“ Ri­te­rio kry­žiu­mi.

LR Prezidento dekrete „Dėl Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečių apdovanojimo Lietuvos valstybės ordinais ir medaliais Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo proga“ skelbiama: prof. dr. Bronius Maskuliūnas apdovanojamas už aktyvią lyderystę ir profesionalumą, inovatyvių sprendimų, skatinančių viešųjų bibliotekų atvirumą ir paslaugų prieinamumą autizmo spektro sutrikimą turintiems vartotojams puoselėjimą.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžius – dvidešimt pirmas pagal svarbą Lietuvos valstybės apdovanojimas, kuriuo Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu apdovanojami asmenys už ypatingus nuopelnus, garsinant Lietuvos vardą, puoselėjant ir plėtojant tarpvalstybinius santykius, už humanitarinę pagalbą Lietuvai, už ypatingus nuopelnus valstybės tarnyboje, kultūros, mokslo ir švietimo, verslo ir gamybos, sveikatos ir socialinės apsaugos, karybos, sporto, ūkio bei kitose srityse.

Dėl karantino apribojimų apdovanojimas įteiktas nuotoliniu būdu. Pasibaigus karantino ribojimams, Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojimą tradiciškai įteiks LR Prezidento rūmų Baltojoje salėje.

ŠAVB informacija

 

comment Skaitytojų komentarai (1)

Sponsored video

Taip pat skaitykite