Angle down Atgal

Apdovanotos Širvintų krašto Garbės pilietės

„Širvintos man – visas pasaulis!“ - Nijolė Didžiokienė.

„Ką davė mums gimtinė? Gimtus namus, šeimą, žemę po kojomis, meilę, nepaprastą kraštovaizdį. To joks kitas, net ir gražiausias, turtingiausias kraštas neatstos.“ - Danutė Miliukienė.

„Gyvenimas yra mums patikėtas talentas, kurį turime perkeisti, pagausinti ir paversti dovana kitiems,“ – šiais popiežiaus šventojo Jono Pauliaus antrojo žodžiais savo sveikinimą Širvintų krašto garbės piliečių apdovanojimuose pradėjo Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

„Ką reiškia gyventi, pasikliauti savo širdimi, išlaisvinti savo talentus, skleisti gerumą rūpinantis, mokant, šviečiant, padedant?

Tai reiškia ne tik būti moterimi, rūpintis šeima, namais, tačiau šalia viso to dar skirti daugybę laiko, energijos, darbo tam, kad šalia esantys praturtėtų žiniomis, išmintimi, būtų laimingesni ir saugesni.

Manau, kad tokie žmonės, tokios moterys yra didžiausia dovana – savam kraštui, jo žmonėms, Lietuvai, Pasauliui. Ir nors sakoma, kad savame krašte pranašu nebūsi, tikiu, kad žvelgdami į Nijolę Didžiokienę ir Danutę Miliukienę visi čia susirinkę jaučiame: pagarbą, susižavėjimą, siektiną pavyzdį.“

Ypatinga, iškilminga ir pakylėta ceremonija. Ją savo dalyvavimu pagerbė ir garbingi svečiai: Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius, Seimo pirmininko pavaduotojas Gediminas Kirkilas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos direktorius infrastuktūrai Ritas Vaiginas. Puikią vakaro atmosferą kūrė Vytauto Lukočiaus (kurio giminė kilusi iš Širvintų r. Čiobiškio krašto) orkestras „Simfonietta“ su grupe „el Fuego“, istorinio šokio grupė „Baltoji pavana“, grupė „Pikaso“, renginio vedėjas Giedrius Leškevičius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite