Angle down Atgal

Anykštėnė prašo panaikinti autobuso maršrutą

Anykštėnė Marijona Fergizienė išplatino atvirą laišką Anykščių rajono savivaldybės vadovams, kuriame prašo... panaikinti vieną UAB „Transporto centras“ autobusų maršrutą.

„Gerb. Anykščių savivaldybės vadovai. Labai dėkojame už norą padėti senyvo amžiaus sodininkams, bet tai ne vien nuo jūsų priklauso.
Autobusas maršrutu Anykščiai–Niūronys važiuojantis antradienį ir ketvirtadienį 12.30 val. vairuotojas sustoja tik sustojimuose. Sodininkams nepatogu, todėl juo nevažiuojama. Mes stebime, kaip autobusas padidinęs greitį pravažiuoja nesustodamas. Savivaldybei mokėti už vairuotojo pasivažinėjimą netikslinga, todėl prašau

Panaikinti reisą Anykščiai-Niūronys, vykstantį antradienį ir ketvirtadienį 12,30 val.iš Anykščių.

Tokios pat problemos buvo ir praeitais metais su tuo pačiu reisu. UAB „Transporto centras“ tam reisui, matomai, paskiria ypatingą vairuotoją, kuris nervintų keleivius ir priverstų juos pačius prašyti panaikinti tą reisą.

Uždarius maršrutą laimingi liksime visi: Savivaldybei reikės mažiau mokėti. UAB „Transporto centrui“ sumažės vienu maršrutu, kuris buvo labai nemėgiamas. Sodininkai nesinervins , kad tuščias autobusas pravažiuoja pro šalį.

Anykščiai išbandė du vežiotojus. Daugiau nei porą dešimtmečių talkino panevėžiečių UAB „Autovelda“, kuri turėjo pragyventi iš vežamų keleivių. Todėl jokių konfliktų su jais nebūdavo.

Antrus metus vežioja vilniečių UAB „Transporto centras“, kuriam mokama nuo nuvažiuotų kilometrų. Nors autobuse nebus nei vieno keleivio, savivaldybė apmokės sutartą sumą.

Todėl ir vakar, liepos 9 d. tuščią autobusą, kuris dar padidino greitį pravažiuodamas pro mane, palydėjau akimis ir nuėjau ieškoti transporto vykti namo“, - laiške rašo M. Fergizienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite