Angle down Atgal

Anykščiuose bus aukojamos mišios už A. Jasikonio sveikatą

Ketvirtadienį, spalio 1 dieną, 18 valandą, Anykščių Šv. Mato bažnyčioje bus aukojamos šv. mišios už Armino Jasikonio sveikatą. Apie tai socialinėje erdvėje pranešė motokrosininkas Dovydas Kukanauskas.

„Visus galinčius atvykti, kviečiame dalyvauti šv. mišiose ir pasimelsti už Armino sveikatą. Negalinčius dalyvauti šv. mišiose, prašome prisidėti savo malda iš namų. Nuoširdžiai dėkojame“, – prašoma išplatintame pranešime.

Primename, kad anykštėnui Arminui Jasikoniui sekmadienio varžybos Italijoje baigėsi siaubingai. Avarijos metu jis prarado sąmonę ir buvo išskraidintas į ligoninę. Portalas LRT.lt pranešė, kad anykštėnas panardintas į dirbtinę komą.

„Antrųjų lenktynių 9-ajame rate lietuvis krito nuo motociklo ir nebegalėjo tęsti lenktynių. Anot pranešimų, A.Jasikonis neštuvais buvo išgabentas iš trasos ir nuskraidintas į ligoninę. Italijos žiniasklaida skelbia, kad lietuvis po avarijos prarado sąmonę. Deja, kol kas nepateikiama daugiau informacijos apie lietuvio būklę. Prieš avariją lietuvis važiavo 6-as ir vijosi lyderius“, – rašė sportas.lt.

Portalas LRT.lt paskelbė, kad sportininkas yra dirbtinėje komoje. „Kaip LRT.lt sakė LMSF generalinė sekretorė Giedrė Janušauskė, A. Jasikonis vis dar buvo panardintas į dirbtinę komą. Tiesa, sportininkas tiek trasoje, tiek vėliau ligoninėje buvo gyvybingas. Dirbtinė koma reikalinga išsiaiškinti, kokio rimtumo traumas lietuvis patyrė. LMSF tikisi daugiau ir tikslesnės informacijos gauti po pietų, antroje dienos pusėje“, – pranešė LRT.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite