Angle down Atgal

Anykščių policija įspėja apie naujus sukčiavimo būdus

Anykščių rajono policijos pareigūnai perspėja gyventojus apie naujus sukčiavimo būdus, kuriais naudodamiesi sukčiai išvilioja iš žmonių pinigus.

Mūsų rajono gyventojus apgaudinėja ne tik telefoniniai sukčiai ar į namus užėję įvairių įstaigų darbuotojais, pareigūnais prisistatantys asmenys, siūlantys įvairias paslaugas. Policijos pareigūnai jau turi informacijos apie tai, kad įvairiuose interneto portaluose, socialinių tinklų paskyrose platinami skelbimai apie tariamai parduodamus ar nuomojamus butus. Paskambinę nurodytu telefonu, žmonės yra paprašomi į sąskaitą, kaip užstatą, pervesti tam tikrą pinigų sumą. Pervedę pinigus žmonės dažniausiai nebegali susisiekti su tariamu buto savininku.

Policijos pareigūnai pataria, kad gyventojai prieš atlikdami pinigų pavedimus už kažkokias paslaugas ar prekes, pasitikrintų, panaršytų internete, socialiniuose tinkluose ir pasidomėtų apie pardavėją, nuomotoją ar pan. Reikia vengti sandorių, kurie kelia abejonių, ypač tokių, kai siūlomos paslaugos suteikiamos ypač palankiomis sąlygomis ar prekė pigesnė nei įprasta, neskubėti mokėti prašomo užstato ar rankpinigių.

Būkite būdrūs ir neatiduokite savo pinigų sukčiams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite