Angle down Atgal

Anykščių bibliotekoje papasakota paukštelio Varnos istorija

Lapkričio 16 d. rytmetį į Vaikų literatūros ir edukacijos skyrių atskubėjo Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Spindulėlis“ „Boružiukų“ grupės auklėtiniai, nešini pačių sukurta spalvinga knyga, kurią jie padovanojo bibliotekai.

„Gyvosios knygelės“ vaikus pakvietė sukurti istoriją pagal Ievos Babilaitės bežodę knygą vaikams „(Ne) vienas“. Keliaudami knygos puslapiais ir atidžiai stebėdami iliustracijas, vaikai kūrė pasakojimą apie paukštelį vardu Varna. Pasak mažųjų kūrėjų, paukštelis žiemą gyveno medyje, jis jautėsi vienišas ir liūdnas. Bet vieną kartą medžio šaka nulūžo ir paukščiukas nukrito į kažką... O tas kažkas buvo jo mama Katė. Paukščiukas labai apsidžiaugė, kad jis dabar bus nebe vienišas ir galės kartu keliauti po pasaulį ieškoti tėčio.

Džiugu, kad mažieji „Boružiukai“ aktyviai ir kūrybiškai dalyvavo pasakojant knygelės istoriją.

Šis kūrybinis užsiėmimas – tai viena naujausių Vaikų literatūros ir edukacijos skyriaus organizuotų veiklų, dalyvaujant Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos vykdomame projekte „Pasakojimo meno ir metodo modelio sukūrimas Lietuvos bibliotekoms“ ir naudojant pasakojimo edukaciją pagal Ievos Babilaitės tyliąją (bežodę) knygą „Ne vienas“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite