Angle down Atgal

Antrus metus iš eilės Šilalėje vyks devynių valandų futbolo maratonas

Praėjusiais metais pats ilgiausias Lietuvos mažojo futbolo (septynis prieš septynis) čempionato etapas vyko Šilalėje. Šiais metas šis scenarijus kartojasi ir jau šeštadienis Šilalės mieste vyks 9 valandų mažojo futbolo maratonas.

Dvylika dėl Lietuvos čempionės vardo kovojančios komandos Šilalėje sužais po trejas rungtynes, o miesto stadione futbolas bus žaidžiamas nuo 11 iki 20 valandos.

Kadangi visos komandos žais daugiau nei įprastą rungtynių skaičių, į šį etapą jos ketina atsivežti kuo daugiau žaidėjų, kad jėgų užtektų visai dienai, o jų sąskaitą papildytų kuo daugiau taškų.

Namuose žaisianti „Šilalė-Prolain“ atidarys šį futbolo maratoną, o pirmajame mače jos lauks šių metų naujokas SK „Linksmakalnis“, kuris ir mano, kad šis pirmasis mačas jiems gali būti sunkiausias.

„Galbūt sunkiausios būna pirmos rungtynės, bet jai jas perlaušime, viskas bus gerai. Bandysime griebti priešininkus už silpnų jų vietų“, – ryžtingai prieš šį etapą kalbėjo „Linksmakalnio“ kapitonas Mindaugas Zlatkus.

Visgi daug rimtesnė kova „Šilalės“ lauks vėliau, kai teks susitikti su „El Dorado“ ekipa, kuri šiais metais rodo puikią sportinę formą.

Praėjusiais metais „Šilalė“ ypatingai kruopščiai ruošėsi šiai akistatai ir sugebėjo nugalėti „El Dorado“ komandą 6:0, todėl bus labai įdomu pamatyti, kokias išvadas pasidarė komandos po tų rungtynių.

Savo pasirodymą namuose „Šilalė“ užbaigs rungtynėmis su Jurbarko „Imsre“. Šioje dvikovoje šeimininkai yra laikomi favoritais, bet mažajame futbolo nutikti gali visko.

Po pirmojo sužaisto etapo čempionate pirmaujanti „El Dorado“ ekipa susidurs su trim sunkiais iššūkiais. Visi būsimi komandos varžovai yra verti pagarbos. Vilniaus komandai teks žaisti su stipria Visagino „Inter-veteranų“ komanda, po to jėgas išbandyti su etapo šeimininkais „Šilalės-Prolain“ futbolininkais, o galiausiai viską vainikuos mūšis su principiniu varžovu Kauno „Arsenalo“ klubu.

„Tvarkaraštis labai sudėtingas. Laukia trys labai stiprūs varžovai. „Inter-veteranai“ jau prieš „Eagle Team“ parodė, kaip moka žaisti. „Šilalė“ žais namuose, o praėjusiais metais ji mus sudaužė, todėl sieksime revanšo, bet lengva tikrai nebus. Galiausiai žaisime su „Arsenalu“. Turbūt visi prisimena rungtynes su šia komanda Baltijos taurės finale. Bus be galo sunku, bet sieksime maksimaliai susirinkti. Šilalės etapas gali būti kertinis, nes čia suksis 9 taškų klausimas“, – kalbėjo „El Dorado“ vadovas Martynas Rašinskas.

Po Varėnos etapo be taškų liko „Suoliukas“ ir SC „Akmenė“, tačiau abi šios komandos pozityviai žvelgia į Šilalės etapą ir yra pasirengusios iškovoti bent vieną pergalę. Tiesa, „Suoliukas“ taikosi net aukščiau ir jo tikslas bus 6 taškai.

„Nebus nei vienų lengvų rungtynių, bet turime tikslą surinkti bent 6 taškus, kad būtų galima galvoti apie aukštesnes vietas sezono pabaigoje“, – sakė „Suoliuko“ vadovas Andrejus Smyslovas.

Geriau pasirodyti nori ir tik vieną tašką turintis „Telšių“ klubas, kuriam iki Šilalės nereikės toli važiuoti, todėl jis ketina atsivežti nemažai žaidėjų.

„Pirmame etape komandai nepavyko pasiekti norimo rezultato. Tai nuotaikos po etapo buvo nekokios. Šilalėje bandysime pataisyti ir nuotaikas, ir padėtį turnyrinėje lentelėje. Visgi, bus sunkus etapas, todėl bandysime atsivežti daugiau žaidėjų. Bet tai nėra lengva padaryti, kadangi iš pirmojo etapo nebus net 4 žaidėjų iš 9, kurie rungtyniavo Varėnoje. Stengsimės atsivežti bent 11–12 žaidėjų“, – pabrėžė „Telšių“ vadovas Mindaugas Šliogeris.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite