Angle down Atgal

Antrokai susipažino su Edukacinių veiklų gidu

Šiaulių Ragainės progimnazijos 2a (mokytoja Daiva Bieliauskienė), 2b (mokytoja Palmira Gasparovičienė) ir 3b (mokytoja Neringa Viktoravičienė) klasių mokiniai susipažino su Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos įgyvendinto projekto „(Ne)atrasta biblioteka: interaktyvus edukacinių veiklų gidas“ (dalinai finansuoto Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės) metu sukurtu Edukacinių veiklų gidu.

Kadangi biblioteka vis dar negali priimti lankytojų, o ir mokiniai dar mokosi iš namų, tai antrokams ir trečiokams buvo puiki galimybė per Edukacinių veiklų gidą bibliotekoje apsilankyti virtualiai ir susipažinti su jos teikiamomis paslaugomis ir edukacijomis. Tad apsilankę Edukacinio gido svetainėje, mokiniai „užsuko“ į „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) esančią Šeimų erdvę, kurioje susipažino su interaktyviomis lėkštėmis, interaktyviais stalais ir išbandė su jomis susijusius žaidimus – dėliojo dėliones „Pelėdų žiema“, „Spalvų šokis“ ir įveikė viktoriną „Mįslės“. Pasak vaikų, žaidimai jiems labai patiko, tad mielai ir vėliau juos išbandys. Mokytojos sužinojo, kad Edukacinių veiklų gidas suteikia galimybę organizuoti grupines dėlionių ar viktorinų edukacijas, tokiu būdu paįvairinant pamokų turinį ir praplečiant mokinių akiratį. Pabaigus smagius žaidimus, vaikai susipažino ir su kitomis Šeimų erdvės veiklomis: šviesos molbertais, smėlio staliukais, Xbox žaidimais... Mokiniai taip pat galėjo pasidairyti ir po Komiksų centrą, Užsienio kalbų mokymo centrą. Pasirodo, antrokai ir trečiokai dar nebuvo apsilankę „Saulės“ filiale esančiose erdvėse, tad jiems buvo naujiena jas aplankyti virtualiai, o ateityje buvo pakviesti ir gyvai užsukti į biblioteką bei išbandyti čia esančias veiklas!

Edukacinių veiklų gidą galima rasti bibliotekos svetainėje www.smsvb.lt. Jame galima aplankyti 4 bibliotekos padalinius: „Saulės“, „Šaltinėlio“, Rėkyvos filialus ir Vaikų literatūros skyrių bei susipažinti su čia esančiomis edukacinėmis veiklomis.

 Kviečiame virtualiai apsilankyti bibliotekoje jau dabar!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite