Angle down Atgal

Antroji „Sekundė pliusams“: kas yra įmonės pamatas?

Naujienų mainų platforma Etaplius.lt pristato naują podcast'ą SEKUNDĖ PLIUSAMS. Šį kartą įmonės direktorė Giedrė Brazlauskaitė pasakoja apie tai, kaip svarbu įmonei išsigryninti savo stiprybes, silpnybes, galimybes bei grėsmes ir išsikelti ilgalaikius tikslus. Tai pamatas, ant kurio statome tvirtus ryšius, vaisingas bendradarbystes, augančius rezultatus.

Sekite mūsų naujienas YouTube, Facebook bei Instagram puslapiuose ir, žinoma, Etaplius.lt platformoje.

ETAPLIUS – PLATFORMA TAVO NAUJIENAI!

Etaplius.lt – sparčiai auganti naujienų platforma visoje Lietuvoje, kiekvieną mėnesį sulaukianti daugiau nei 800 tūkstančių vartotojų bei 4 milijonų peržiūrų. Čia kiekvienas gali tapti platformos turinio kūrėju.

Platforma jungia 60 regioninių naujienų portalų partnerių tinklą, todėl mūsų skaitytojus pasiekia šviežiausios, įdomiausios ir aktualiausios naujienos iš visos Lietuvos – esame arti kiekvieno iš jų. Vienas iš mūsų pagrindinių tikslų – būti arti skaitytojo.

Tinklalaidžių (podcast) SEKUNDĖ PLIUSAMS metu dalysimės su Jumis žiniomis ne tik apie platformą Etaplius.lt ir galimybę tapti turinio kūrėju, tačiau stengsimės pateikti informaciją apie partnerių tinklo išskirtinumą ir vertę, reklamos tipus, kanalus bei galimybes, turinį, SEO, banerius, tekstus.

Visa tai aptarsime paprastai, glaustai ir aiškiai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite