Antrasis ratas užbaigtas rezultatyvia pergale Gargžduose

Klaipėda

Vilius DambrauskasŠaltinis: Etaplius.lt

177675

Šiaulių „Gintros” komanda antrąjį Lietuvos moterų futbolo A lygos ratą užbaigė nepraradusios taškų. Gargždų "Banga" net neturėjo vlčiių.

Vienvaldės turnyro lentelės lyderės išvykoje be didesnių problemų 10:0 (8:0) sutriuškino Gargždų „Bangos” futbolininkes.

Lietuvos čempionės A lygos pusiaukelėje po 10 turų su 30 taškų yra pirmoje vietoje. Čempionių pavyzdžiu seka ir jaunimo „Gintros-ŠSG” futbolininkės, kurios I lygos pirmenybėse šiaurės-vakarų regione po pirmo rato yra taip pat nepraradusios nei vieno taško ir tvirtai žygiuoja pirmos.

Įvarčiai:

„Gintra”: J.Ayers – 4, K.Miksone ir R.Jonušaitė po 2, T.Corneil ir  D.Gailevičiūtė po 1.

Sudėtis: M.Šeškutė (46′ min. A.Bikutė), V.Neverdauskaitė, A.Mikutaitė, A.Ročane (46′ min. L.Žižytė), T.Corneil, A.Keene, P.Sarkanaitė, S.Veličkaitė, K.Miksone (46′ min. D.Gailevičiūtė), J.Ayers, R.Jonušaitė (46′ min. D.Dockaitė).

Gargždiškės šiose rungtynėse prieš mūsiškes atsilaikė 13 minučių. Po puikaus Jessicos Ayers perdavimo atsidengusi Rimantė Jonušaitė pabėgo nuo varžovių gynėjų ir išvedė viešnias į priekį – 1:0.

Vos po trijų minučių tolimu galingu smūgiu Karlina Miksone nepaliko vilčių varžovių vartininkei, o rezultatas tapo 2:0.

21-ąją susitikimo minutę aikštės šeimininkes į nokdauną pasiuntė Jessica Ayers pelnydama trečiąjį šiauliečių įvartį. Po kelių minučių ta pati J.Ayers pelnė savo dublį, o rezultatas tapo triuškinantis – 4:0.

Amerikietė tęsdama savo rezultatyvią seriją dar vienu tiksliu smūgiu iš šešiolikos metrų pelnė savo „hetriką”, o rezultatą pavertė 5:0.

Iki pertraukos antruosius savo įvarčius pelnė R.Jonušaitė ir K.Miksone, o J.Ayers į savo sąskaitą įsirašė „pokerį” – 8:0.

Antroje mačo dalyje 59-ąją minutę „Gintros” įvarčių sąskaitą atidarė Tristan Corneil. Kanadietė įvartį pelnė nuo kampinio gairelės. 82-ąją susitikimo minutę dviženklį įvarčių skaičių atidarė po keitimo aikštėje pasirodžiusi Dovilė Gailevičiūtė – 10:0.

Po šių rungtynių komandos laukia atostogos, o liepos pradžioje prasidės intensyvus pasirengimo etapas UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrui. Jis šiais metais vyks rugpjūčio 18-21 dienomis. Varžovės elitiniame Europos turnyre paaiškės po burtų traukimo ceremonijos, kuri numatyta liepos 2-ąją. Taip pat bus aišku ar varžybos vyks Šiauliuose, ar kitame Europos mieste.