Angle down Atgal

Antrasis „Peugeot Rifter“ – Tverečiaus seniūnijai

Praėjusių metų vasarą Ignalinos rajono savivaldybės administracija sudarė sutartis dėl ilgalaikės automobilių nuomos. Pagal jas Ignalinos rajono savivaldybės administracijai automobiliai turėjo būti pristatyti per 6 mėnesius, taigi laikas – į pabaigą. Iš  UAB „Autolux“ buvo laukiama penkių „Peugeot Rifter“ automobilių, kurie paskirti Dūkšto, Tverečiaus, Kazitiškio, Mielagėnų ir Vidiškių seniūnijoms.

Taigi du automobiliai – jau rieda Dūkšto ir Tverečiaus seniūnijų keliais. Artimiausiu metu „patvoriuose“ stovėjusius ar iš garažų nepajudančius automobilius naujais pakeis ir Kazitiškio, Mielagėnų bei  Vidiškių seniūnijos. Automobiliai su kabliais, rudenį nupirktos septynios priekabos (naujiesiems ir dar dviejų seniūnijų automobiliams).

„Dizainas be jokių kompromisų. Elegantiškas, tvirtas, vikrus ir galingas „Peugeot Rifter“ vienatūris yra tikras universalumo simbolis. Dėl trumpo, aukšto variklio dangčio ir didesnės prošvaisos automobilis primena visureigi. Dinamišką jo siluetą paryškina charakteringi naujuose markės modeliams integruoti žibintai.“ Taip šį automobilį pristato jo gamintojai ir pardavėjai.

Automobilį apžiūrėjęs ir „pasimatavęs“ Tverečiaus seniūnas Aivaras Lozda su šiuo įvertinimu sutiko. Ignalinos rajono savivaldybės admininistracijos Informatikos ir bendrųjų reikalų skyriaus vedėjas Vilius Gasiukevičius, perduodamas seniūnui naujojo automobilio raktus, linkėjo gero kelio.

Primename, kad į automobilių nuomos mokestį įskaičiuotos visos su automobilių nuoma susijusios nuomotojo išlaidos (automobilių pristatymo, jų periodinio techninio aptarnavimo, privalomosios techninės apžiūros, automobilių registravimo, sąskaitų administravimo, padangų komplektų išlaidos, techninės pagalbos kelyje ir kt.) bei visos rinkliavos ir visi  mokesčiai (tarp jų ir nustatyto dydžio mokesčius už automobilio valstybinę techninę apžiūrą techninių apžiūrų centruose, kurią privaloma atlikti Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytu periodiškumu), kurie galioja sutarties sudarymo dieną. Net atsitikus nenumatytiems atvejams kelyje, prireikus remontuoti automobilį, nuomotojas įsipareigoja suteikti pakaitinį automobilį (nuomojamo automobilio gedimo ar avarijos atveju jo remonto laikotarpiui). Nuomininko pareiga – tik informuoti nuomotoją apie problemas, kylančias vairuojant nuomojamą automobilį. Nereikėtų pamiršti, kad šitaip atmetama bet kokia neskaidraus remonto galimybė.

Naujo nuomojamo automobilio priežiūros, remonto kaštai įtraukiami į mėnesio įmokų sumą, tad neatsiranda  nenumatytų išlaidų. Be viso to, visą nuomos sutarties laikotarpį automobiliai bus apdrausti tiek KASKO, tiek civilinės atsakomybės draudimu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite