Angle down Atgal

Antrasis ERASMUS+ KA2 projekto „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning“ dalyvių susitikimas Šiauliuose, Medelyno progimnazijoje

Šių metų kovo 25–29 d. Medelyno progimnazijoje vyko antrasis ERASMUS+ projekto „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning“ („Robotika – mūsų ateitis“) dalyvių susitikimas. Sulaukėme svečių iš Portugalijos, Lenkijos, Turkijos ir Makedonijos. Atvyko 12 mokytojų ir 24 mokiniai. Projekto dalyviai kartu su Medelyno progimnazijos mokytojais ir mokiniais dalyvavo pažintinėse, edukacinėse, kūrybinėse veiklose.

Šio projekto tikslas – mokytis ir tobulinti IKT įgūdžius. Informacinės technologijos tampa vis populiaresnės ir užima svarią vietą ugdymo procese. Projekto metu mokiniai turi galimybę išmokti programavimo, kodavimo ir kurti savo robotus. Šiuo projektu yra stiprinama mokinių mokymosi motyvacija, kiekvienam vaikui leidžiama pajusti pažinimo džiaugsmą, pasitelkiant informacines technologijas.

Projektinės savaitės metu mokiniai ir mokytojai dalyvavo įvairiose kūrybinėse darbo sesijose: aplinkos problemos I ir II dalys bei pristatymas mokytojams, interaktyvi IKT pamoka Išmaniojoje mokykloje (robotų programavimas). Paraleliai mokytojai iš Portugalijos, Lenkijos, Turkijos, Makedonijos ir Lietuvos vykdė diskusijas apie nuveiktas ir būsimas projektines veiklas bei jų tobulinimą.

Projektinės savaitės metu projekto dalyviai lankėsi Šiaulių miesto savivaldybėje, kurioje buvo supažindinti su infrastruktūra ir dalyvavo atviroje diskusijoje su Šiaulių mero pavaduotoju Domu Griškevičiumi. Pažintiniuose vizituose susipažino su Šiaulių miestu, lietuviškomis tradicijomis bei kultūra. Lankėsi Šiaulių „Aušros“ muziejuje, dalyvavo etnokultūrinėse edukacijose, aplankė žymųjį Kryžių kalną, turėjo išskirtinę galimybę aplankyti Lietuvos sostinę Vilnių ir uostamiestį Klaipėdą.

ERASMUS+ projektas „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning“ („Robotika – mūsų ateitis“) suteikia galimybę tiek mokytojams, tiek mokiniams susipažinti su įvairiomis kultūromis, tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, lavinti IKT gebėjimus bei anglų kalbos žinias. Dalyvavimas tarptautiniuose projektuose padeda stiprinti mokinių saviraišką ir suteikia vidinės motyvacijos augti kaip asmenybei.

Projekto koordinatorė Dalia Česnauskienė
Kitas šio projekto susitikimas įvyks gegužės mėnesį Lenkijoje.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite