Angle down Atgal

Antrą kartą – Europos vicečempionas

Džiaugiamės savo kraštiečio pergale sporto pasaulyje: neseniai pasibaigusiose 2019 metų Europos šaudymo į lauko taikinius („fieltd target“) pirmenybėse Graikijoje buvęs kaišiadorietis, dabar Kaune gyvenantis Audrius Abromavičius, pelnęs 111 taškų, tapo vicečempionu. Beje, nuo čempiono vengro Ištvano Fejes Totho Audrių teskyrė vienintelis taškas...

Komandinėje įskaitoje Lietuvos komanda (Audrius Abromavičius, Aleksas Jaunius Linas Burvys ir Regina Burvienė) taip pat liko antra. Juos aplenkė tik Vokietijos rinktinė. A. Abromavičius Europos vicečempionu tapo ir pernai Italijoje vykusiose varžybose.

Tad, kaip sakoma, gal trečias kartas nepameluos ir ateinančiais metais vyksiančiose pirmenybėse Belgijoje mūsų kraštietis taps Europos čempionu? A. Abromavičius šaudymo į lauko taikinius sportu susidomėjo prieš dešimt metų, yra daugkartinis Lietuvos čempionas.

Savo įgūdžius nuolat tobulina „Orinuko“ šaudykloje, kur vyksta šaulių treniruotės. Vicečempionas dažnai prisimena gimtuosius Kaišiadoris, kur baigė I vidurinę mokyklą ir turi daug gerų draugų.

„Atspindžių“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite