Angle down Atgal

Ant viryklės paliktas maistas sukėlė paniką daugiabutyje

Ant viryklės paliktas virti maistas sukėlė nemenką paniką viename Kėdainių miesto daugiabučių namų. Labiausiai buvo baiminamasi, kad dūmuose neužtrokštų buto, kuriame svilo maistas, šeimininkė.

Išskubėjo nedelsiant

Pavakarę bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, S. Jaugelio Telegos gatvėje, iš viename iš daugiabučio namo butų per langą rūksta dūmai. Daugiabučio gyventojai informavo, kad buto durys yra šarvuotos, jų niekas neatidaro, ar viduje yra žmonių – neaišku. Į nelaimės vietą nedelsiant buvo išsiųsti du Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos skyriai, automobilinės kopėčios ir greitosios pagalbos medikai.

Svilo maistas

Atvykus ugniagesiams iš pirmajame daugiabučio namo aukšte esančio buto rūko dūmai. Į vidų ugniagesiai pateko pro langą, panaudodami glaustines kopėčias. Į butą patekę gaisrininkai nukėlė ant viryklės svilusį puodą, išvėdino buto ir laiptinės patalpas. Dūmai laiptinę buvo uždūminę taip, kad kai kurie gyventojai ne iš karto galėjo grįžti į savo namus. Tiesa, ugniagesiai pagyrė buto savininkę, kad ši buvo įsirengusi dūmų detektorių, tačiau pabarė, kad ant viryklės paliko maistą be priežiūros. Moteriai medikų pagalbos neprireikė.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite