Angle down Atgal

Ant bėgių nukritusi moteris per plauką išvengė mirties

Antradienio popietę skubiai buvo evakuota Rytų Londone esanti East Ham Underground traukinių stotis, dešimtims keleivių sukėlusi daugybę trikdžių. Kiek po 15 val. į traukinių stotį skubėję policijos pareigūnai buvo informuoti apie incidentą ant traukinio bėgių.

Įvykio vietoje buvo matyti policijos ir medikų pajėgos, skraidė greitosios sraigtasparnis, atvyko netgi gaisrinės komanda. Liudininkai sako, kad sraigtasparnis nusileido šalia Plashet Girls mokyklos teritorijos.

Paaiškėjo, kad ant traukinio bėgių gulėjo moteris, kuri tik per plauką išvengė tragiškos nelaimės, kadangi traukinio mašinistas spėjo pačiu laiku sustabdyti traukinį. Ji buvo išgabenta į ligoninę.

Britų transporto policijos atstovai dar įvykio vietoje tvirtino, kad jos sužeidimai nėra pavojingi gyvybei ir pasveikus neturės jokių išliekamųjų pasekmių.

Kol kas nėra tikslios informacijos, kas įvyko traukinių stotyje, bet manoma, kad nelaimė nebuvo tyčinė ir moteris galėjo pati nukristi ant bėgių. Kadangi antradienį pliaupė lietus, grindinys stotyje buvo itin slidus.

Pavakarę prieš pat piko laiką buvo itin sutrikęs traukinių eismas.

AnglijaToday

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite