Angle down Atgal

Anšlaginiam K.Kerbedžio koncertui Šiauliuose – puikaus oro ir žvaigždėto dangaus prognozės

Chaimo Frenkelio vilos parkas Šiauliuose rengiasi didžiausiam šios vasaros renginiui, o jo administracija kartu su Kastyčio Kerbedžio koncerto organizatoriais intensyviai ruošiasi artėjančiam rugpjūčio 29 -ios ketvirtadieniui.

Į vasaros palydėtuvių koncertą, kuris prasidės 20 val. K.Kerbedis atvyks kartu su gyvo garso muzikos grupe, pritariančiais „back“ vokalistais bei pilna koncerto programa su naujausiomis dainomis bei neužmirštamais šlageriais.

Pasak renginio organizatorių šis „senelio“ koncertas Šiauliuose sulaukė didžiulio susidomėjimo, todėl tikimasi visiško anšlago.

„Chaimo Frenkelio vilos parką pasirinkome neasitiktinai. Tai nuostabi vieta romantiškoje aplinkoje, o esant puikiam orui, kurį prognozuoja sinoptikai, tai apskritai, ko gero, pati jaukiausia vieta visame Šiaurės Lietuvos regione, kur gali vykti koncertas po atviru dangumi“, - džiaugėsi organizatorius.

Ir iš tiesų, sinoptikai paskutinę vasaros savaitę prognozuoja ne tik saulėtą, bet ir itin šiltą. Oro temperatūra ateinantį ketvirtadienį dieną turėtų perkopti net 25 laipsnių šilumą, o vakare, tikimasi, bus galima mėgautis įspūdingu koncertu žvaigždėto dangaus mėnesienoje.

Tiesa, renginio organizatoriai įspėja, kad Chaimo Frenkelio vilos parko teritorija nėra begalinė, o bilietai nuo pirmadienio brangs.

Muzikos mylėtojus rugpjūčio 29 -ios vakarą pasitiks ne tik jauki aplinka, bet ir renginio teritorijoje veiksiantys specialūs maitinimo „ant ratų“ barai, nemokami pramogų parko atrakcionai vaikams, o taip pat visi turės progą įsigiję stovimą bilietą kartu su savimi atsinešti kėdę ar pledus ir „pikniko“ stiliumi įsitaisyti žaliojoje erdvėje.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite