Angle down Atgal

Anglijos pareigūnai į Lietuvą parskraidino 18 įstatymus pažeidusių lietuvių

Iš Londono antradienį specialiu reisu į Vilniaus oro uostą atskridusiame lėktuve buvo 18 Lietuvos piliečių. Jie iš Anglijos išsiųsti už ten padarytus nusikaltimus ir nusižengimus. Lietuvius lydėjo 52 Anglijos pareigūnai. Vienas išsiųstųjų buvo ieškomas ir Lietuvoje.

Antradienį po vidudienio specialiu reisu iš Anglijos sostinės Londono į Vilnių buvo parskraidinta 18 Lietuvos piliečių, kuriems yra nuo 21-erių iki 63-ejų. Parskraidintuosius lydėjo 52 Anglijos pareigūnai. Be įgulos, daugiau kitų keleivių lėktuve nebuvo.

Atvykę prie orlaivio trapo pasieniečiai Lietuvos piliečius savo transportu pristatė į Vilniaus oro uosto pasienio užkardą. Anglijos pareigūnai iš lėktuvo neišlipo ir netrukus išskrido atgal.

Vieno išsiųstojo, Marijampolės gyventojo, paieška buvo paskelbta ir Lietuvoje. Jo ieškojo Marijampolės policija. Vyrą pasieniečiai sulaikė, jis bus perduotas policijos konvojui.

Po dokumentų patikros ir apklausų kiti grąžintieji buvo paleisti. Prieš išskrendant visiems 18-ai lietuvių Anglijoje buvo atlikti COVID-19 testai. Testų rezultatai buvo neigiami.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite