Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Anglijoje vaikinu apsimetusi mergina tvirkino mergaites

21 metų Gemma Watts socialiniuose tinkluose apsimesdavo šešiolikmečiu Jake Watonu, keisdavosi su savo būsimomis aukomis intymiomis nuotraukomis, o vėliau asmeniškai susitikdavo su jomis ir tvirkindavo.

Nusikaltėlė „Snapchat“ ir „Instagram“ socialiniuose tinkluose naudojo savo nuotraukas, kurių pagalba apsimesdavo paaugliu vaikinu Jake ir susipažindavo su 14–16 m. merginomis. Į bendravimą įsitraukusios merginos nuoširdžiai žavėdavosi „jaunuoliu“ ir manydavo, kad su juo draugauja. G. Watts taip įtikinamai vaidindavo paauglį, jog net bendraudavo su kai kurių merginų tėvais.

Nusikaltėlės aukomis tapo 14–15 m. Hampšyro, Plimuto, Surėjaus ir Vakarų Midlandso gyventojos, tačiau policijos pareigūnų manymu, G. Watts iš viso galėjo užpulti nuo 20 iki 50 aukų.

2018 m. liepą G. Watts prisipažino Londono policijai, jog seksualiai bendravo su pirmosiomis trimis aukomis, tačiau ji buvo paleista ir vėl suimta tų pačių metų spalį, kai buvo aptikta traukinyje su ketvirta auka.

Praėjusių metų lapkritį G. Watts buvo pripažinta kalta dėl trijų nepilnamečių tvirkinimo ir keturių seksualinių užpuolimų. Nuosprendis bus paskelbtas kiek vėliau šiais metais Vinčesterio karūnos teisme.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite