Angle down Atgal

Anglijoje užpulta moteris paviešino šokiruojančią nuotrauką

Šiaurinėje Anglijos dalyje, South Shields mieste užpulta 27-erių moteris paviešino nuotraukas, kaip jos veidas atrodo po atakos. Nelaimė nutiko traukinių stotyje, vos tik ji išlipo iš traukinio.

Kaip socialiniame tinkle dalijosi pati Emma Clarks, ją užpuolė nepažįstamas vyras, tikėtina, tiesiog norėjęs ant ko nors išsilieti. Moteriai stipriai sulaužyta nosis, jai prireiks ne vienos operacijos.

Emma kaip tik varžėsi gražuolių konkurse, kurio prizas – galimybė atsidurti North East Calendar Girls puslapiuose. Newcastle vykstantis konkursas priviliojo tūkstančius moterų, o Emma pateko į geriausiųjų 75-uką ir būtų varžiusis toliau, jei ne baisi nelaimė.

Sekmadienio vakarą užpulta E. Clarks pasakojo, kad ta akimirka buvo labai staigi, ji net nesuvokė, kas įvyko, tačiau iki pat šiol tai prisimena su siaubu.

„Aš tiesiog drebėjau iš baimės ir net nesuvokiau, kad man labai skauda. Praradau saugumo ir pasitikėjimo savimi jausmą, bijau netgi išeiti iš namų. Nuotraukomis dalinuosi todėl, kad noriu, jog kuo daugiau žmonių pamatytų, kaip elgiasi tokie padugnės. Tikiuosi, kad daktarai galės man tinkamai padėti, dabar netgi beveik nebegaliu kvėpuoti.

Mano nosis persikreipusi, veidas ir paakiai mėlyni, aš negaliu kvėpuoti, bijau miegoti, bijau netgi kažkur pajudėti. Visa laimė, kad su manimi buvo mama ir puolė jį atgal grasindama. Jis pabėgo… Nenoriu net įsivaizduoti, kuo viskas būtų pasibaigę, jeigu būčiau buvusi viena“, – teigė ji.

Anglija.today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite