Angle down Atgal

Anglijoje mačete mirtinai sužeistas 24 metų lietuvis, užpuoliko ieško policija

Anglijoje pirmadienį užpultas ir mačete mirtinai sužeistas vyras buvo 24-erių metų lietuvis, vienerių metų sūnelio tėvas, sklebia metro.co.uk.

Maždaug 17.30 val. Volverhamptono miesto Heath Town rajone buvo užpultas 24 metų Paulius Petrašiūnas. Kruviną užpuolimą matė ir vyriškio kaimynai.

Į greta esančią automobilių stovėjimo aikštelę buvo skubiai atsiųsti medikai, jie bandė išgelbėti sunkiai mačete sužeistą J. Petrašiūną, tačiau padėti jam buvo jau neįmanoma – vyrui konstatuota mirtis.

Užpuoliko įvykio vietoje sulaikyti nepavyko, tačiau policija nustatė jo tapatybę: tai 20-metis Sean Bulle. Pareigūnai prašo visų, turinčių informacijos apie galimą jo buvimo vietą, pranešti apie tai.

Iš Lietuvos kilęs J. Petrašiūnas augino vienerių metų sūnelį, vardu Kingsley-Clifford. Nelaimės sukrėsti nužudytojo artimieji pasidalino širdį veriančia žinute. „Ilsėkis ramybėje, mes tave labai mylime ir visada mylėsime. Tavo mažoji sesutė tavęs labai pasiilgs. Mylėsime tave amžinai, mūsų gražusis angele.“

Užpuolimą matę gyventojai sakė, kad prieš pat išpuolį išgirdo triukšmą ir šauksmus „nedaryk to“. Tuo tarpu žudikas vis dar nesučiuptas, todėl policija prašo gyventojų nesiartinti prie jo ir pamačius nedelsiant kreiptis į policiją.

Inspektorius Jimas Mahonas, vadovaujantis tyrimui, perspėjo, kad mėginantys padėti įtariamajam pasislėpti, gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Pareigūnas taip pat kreipėsi į lietuvio žudiką ragindamas pasielgti teisingai ir pasiduoti policijai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite