Angle down Atgal

Angelų kalva įsiliejo į „Saugią kaimynystę“

Vakar Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotoja, laikinai pavaduojanti merą, Marija Puč ir Trakų rajono policijos komisariato viršininkas Sigitas Šemis pasveikino Angelų kalvos bendruomenę, tapusią 16-ąja rajono „Saugios kaimynystės“ bendruomene.

Lolita Piličiauskaitė-Navickienė, viena iš Angelų kalvos kūrėjų ir puoselėtojų, džiaugėsi, kad bendruomenė įsiliejo į savitarpio pagalbos ir bendradarbiavimo sambūrį, kad sukurta unikali koplytstulpių erdvė ir čia gyvenantys žmonės jausis saugesni, viens kitam paslaugesni, galės dažniau dalintis savo lūkesčiais bei rūpesčiais su teisėsaugos pareigūnais.  

Policijos vadovas kartu su bendruomenės pareigūne Vladze Černiene įteikė „Saugios kaimynystės“ skydus, kurie bus iškabinti Angelų kalvos teritorijoje.

„Malonu, kad turime dar vieną rajono bendruomenę, kuri panoro artimiau bendradarbiauti su policija, dalintis savo pastebėjimais ir siekti didesnio saugumo, darnesnės supančios aplinkos. Tai sveikintina iniciatyva, kuri stiprina ir žmonių bendrystės, nuoširdumo, artimumo jausmus“, – sakė mero pavaduotoja, laikinai pavaduojanti merą, M. Puč.

Dvylika metų Trakus garsinanti Angelų kalva yra vienas iš labiausiai lankomų rajono turizmo objektų. Žmones traukia originalios angelus įkūnijančios skulptūros, atsiveriantis puikus kraštovaizdis, rimtis ir susikaupimas, kuri supa šią vietą.

L.  Piličiauskienė-Navickienė pastebėjo, kad bendruomenė pageidautų, kad kelio dalyje prie šios teritorijos būtų įrengtos stebėjimo kameros. Angelų kalvoje atsiranda vis daugiau koplytstulpių, ją lanko vis daugiau žmonių, tad saugumo priemonės čia tikrai praverstų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite