A. Grigalaičio nuotr.
Angle down Atgal

Andriaus Grigalaičio fotografijos – tarp šių metų „Sony World Photography Awards“ konkurso finalininkų

Iš Šiaulių kilusio medijų menininko Andriaus Grigalaičio fotografijų ciklas "Migla. Kiti pasauliai" Peizažo kategorijoje pateko tarp šių metų "Sony World Photography Awards" konkurso finalininkų. Atrankos komisija fotografijas atrinko iš rekordinio skaičiaus (135 020) pateiktų fotografijų kiekio. Konkurse dalyvavo autoriai iš 163 šalių.

Fotografijų ciklas "Migla. Kiti pasauliai" skirtas miglai. Jame autorius analizuoja kaip migla keičia kraštovaizdį, kuria naujus pasaulius, suteikia emocijas. Kūriniuose gilinamasi į tylą bei tuštumą.

Fotografijose užfiksuotos atokios, masinio medžių kirtimo dar nepaliestos Dzūkijos nacionalinio parko vietos, kuriose, besimėgaudamas vienatve, autorius klaidžiojo su kavos puodeliu... Taip pat, fotografijose galima atpažinti ir Neries vingius šalia Vingio parko ir Karoliniškių kraštovaizdžio draustinio.

Konkurso finalininkų paroda vyks Londone Somerset House nuo balandžio 17 d. Iki gegužės 4 d.

Šiauliuose fotografijų ciklą planuojama pristatyti šių metų pavasarį.

Nuoroda į Andriaus Grigalaičio fotografijas konkurso svetainėje

https://www.worldphoto.org/sony-world-photography-awards/winners-galleries/2020/professional/shortlist-mist-andrius-grigalaitis?fbclid=IwAR03AtMuDRLHRna6CTa2URT37W8OSud8OHO5oglJnkJqhCFwTCCLUPh7Xo4

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite