Angle down Atgal

Anarchistinis gyvenimo būdas

Nemaža dalis miesto gyventojų, mėgsta anarchistinį gyvenimo būdą. Kada pradedi kalbėti apie anarchiją, tai daug kas net nesupranta, kas tai yra. Taigi aiškiau pasakius, yra toks gyvenimo būdas, kada nemėgstama tvarkos, arba kitaip galima pasakyti, nenoras paklusti, bet kokiai tvarkai.

Štai pilietis turėdamas automobilį ir atvažiaves į miestą parkuoja ten kur jam patinka. Štai prieš kelias dienas kažkas pastatė automobilį taip, kad eidamas šaligatviu esi priverstas apeiti jį. Toks žmogus negalvoja apie kitus, kad galbūt bus nepatogu praeiviui? Taigi, automobilį pastato ten, kur jam patinka. Nors nekartą teko girdėti, kad šaligatvių užstatyi negalima, bet, žiūrėk, ir pastato. Arba kitas atvejis su paspirtukininkais, kada savo paspirtuką pastato per vidurį šaligatvio. O kodėl negalėjo pastatyti pakraštyje? Bet paspirtuko savininkui, net į galvą neatėjo mintis, kad gali sukelti nepatogumus kitam piliečiui? Mat vadovaujasi laisva anarchija. Štai kitas pilietis pasiėmęs iš parduotuvės prekėms susidėti vežimėlį, pasiėmes prekes, nutrenkia jį ant žolyno, tarp prekybos centrų.

Taigi, kodėl taip atsitinka? Gal negavo tinkamo auklėjimo, gal vaikystėje buvo tėvai netvarkingi ir savo atžalų nepratino prie tvarkingumo. Prie ko tokie dalykai veda? Taigi, veda prie nepaklusnumo savo šalies galiojantiems įstatymams. Štai dabar esant Covid-19 pandemijai, milijonai žmonių skiepijasi, bet atsiranda dešimtys tokių, kurie nenori skiepytis. Taigi, tokie susirgę gali užkrėsti dešimtis ir šimtus. Taigi, dalis žmonių yra užvaldyti anarchijos.

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite