Angle down Atgal

Anapilin iškeliavo Suvalkijoje netikėtai mirę keli žmonės

Dėl orų permainų ir Mėnulio pilnaties paūmėjusios lėtinės sveikatos problemos lėmė kelių Suvalkijos gyventojų staigias mirtis.

Dar penktadienį, spalio 11-ąją, artimieji sunerimo dėl Marijampolėje, viename iš P. Vaičaičio gatvės namų, gyvenusio 1960 m. gimusio vyro sveikatos būklės. Į vyro namus patekti negalėję žmonės kreipėsi pagalbos į Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesius gelbėtojus. Pastarieji atidarė namo duris ir vidun įleido greitosios pagalbos medikus. Deja, namų šeimininkui medikai jau nieko negalėjo padėti. Vyras buvo miręs. Nustatyta, kad jo gyvybė užgeso dėl širdies veiklos sutrikimų.

Sekmadienio popietę Marijampolėje, viename iš Mokolų gatvės daugiabučių, savo buto vonioje rasta negyva čia gyvenusi moteris (g. 1964 m.). Ant jos kūno išorinių smurto žymių neužfiksuota. Nustatyta, kad moteris vonioje nuskendo.

Sekmadienį, spalio 13-ąją, miręs vyras (g. 1959 m.) buvo rastas ir Šakiuose, Aušros g. esančiuose savo namuose. Šakiečio mirties priežasčiai nustatyti vyro kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko skyrių, o policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite