Angle down Atgal

Amžiaus byla: su dingusia mergaite siejamas pedofilas

Jungtinės Karalystės policija visuomenei atskleidė, kad nustatytas įtariamasis, kuris gali būti kaltas dėl prieš 13 metų dingusios britų šeimos atžalos Madeleine.

Šis tyrimas Britanijoje jau vadinamas amžiaus byla – jokių dingusios mergaitės pėdsakų iki šiol aptikti nepavyko, nėra ir kaltųjų. Apskritai, šis tyrimas laikomas viena iš sunkiausių ir paslaptingiausių dingusių žmonių bylų moderniojoje istorijoje.

2007-ųjų gegužės 3-iosios vakare iš apartamentų Portugalijos kurorte Praia de Luz dingo atostogaujančios britų šeimos atžala – 3 metukų Madeleine McCann.

Nors tyrimui skirti milžiniški resursai, iki šiol nei gyvos nei mirusios mergaitės pėdsakų aptikti nepavyko.

Tačiau trečiadienį JK policija visuomenei pranešė, kad identifikuotas asmuo, kuris šiuo metu yra įkalintas Vokietijoje. SKY naujienų tarnyba, remdamasi vokiečių kriminalistais, teigia, jog 43 metų vyras atlieka bausmę už lytinį nusikaltimą, o anksčiau yra 2 kartus teistas už „seksualinius kontaktus su mažomis mergaitėmis“.

Su kolegomis iš Vokietijos bendradarbiaujantys britų pareigūnai skelbia, jog minėtas asmuo kurį laiką gyveno Portugalijoje, Algravės regione, o nusikaltimo vakarą buvo tame pačiame kurorte, kur su šeima atostogavo mažoji Madeleine.

Tai įrodo jo telefoninių skambučių analizė: vokietis naudojosi telecono numetiu +351 912 730 680, o jam skambinęs asmuo – +351 916 510 683.

London Police nuotr. Madeleine McCann.
London Police nuotr. Madeleine McCann.

Vyras šioje šalyje važinėjo Vokietijoje registruotu automobiliu „Jaguar XJR 6“, kuris kitą dieną po mergaitės dingimo perregistruotas kito asmens vardu. Pagal ano meto tvarką, šiai procedūrai atlikti nebūtina atvykti į Vokietiją, todėl registraciją koregavęs vyras tuo metu galėjo būti Portugalijoje.

London Police nuotr.
London Police nuotr.

Šioje šalyje jis taip pat naudojosi 1980 metų gamybos kelionėms pritaikytu baltai-geltonu mikroautobusu „Volkswagen T3 Westfalia“.

London Police nuotr.
London Police nuotr.

SKY taip pat skelbia, jog įtariamojo vyro nuomojamame bute rasta keistų drabužių be perukų.

Tikimasi, kad naujų detalių paviešinimas padės dar labiau pasistūmėti tyrimui, atsiras nauji liudininkai.

Už vertingą informaciją žadamas 20 000 svarų sterlingų atlygis.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite