Sportas2021 m. Gegužės 13 d. 08:07

Amerikietiški kalneliai Utenoje: „Juventus“ ketvirtfinalio starte patiesė „CBet“ ekipą

Prienai

@ Utenos Juventus

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

174842

Mūšiu Utenoje trečiadienio vakarą startavo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamųjų kovos. Žydrūno Urbono vadovaujami „Juventus“ krepšininkai iššvaistė didžiulę turėtą persvarą, tačiau galiausiai 86:72 (29:19, 19:16, 20:25, 18:12) palaužė Prienų „CBet“.

Ketvirtfinalio serijos vyks iki dviejų pergalių, tad uteniškiams dabar reikia laimėti kartą per du susitikimus, o Prienų ekipai teks iššūkis triumfuoti dukart paeiliui.

„CBet“ krepšininkai pastaruoju metu skundėsi dėl vėluojančių atlyginimų. Prieš pat atkrintamąsias Prienų klubas atsisveikino su traumą patyrusiu Tomu Digbeu.

Karštas buvo atkrintamųjų startas Utenoje. Šeimininkai per pirmą kėlinį suvertė net 29 taškus ir pirmavo 29:19.

Antrajame kėlinyje „Juventus“ apsukų nemažino ir įgijo net 18 taškų pranašumą (44:26), bet svečiai atkuto svarbiu metu ir vėl kiek apkarpė deficitą. Į didžiąją pertrauką Ž.Urbono vyrai išžygiavo pirmaudami 48:35.

Tačiau „CBet“ rado ginklų ir jėgų spurtui. Nuostabią atkarpą trečiajame kėlinyje sužaidę prieniškiai surengė atkarpą 13:2 ir priartėjo prie varžovų per vieną taiklų metimą (58:60).

Vis tik „Juventus“ sugebėjo atsitiesti ir prieš lemiamą 10-ties minučių atkarpą pirmavo 68:60.

Bet intrigos Prienų krepšininkams atkurti nepavyko. Aikštės šeimininkai tik dar padidino atotrūkį ir klaidų nekartojo – „CBet“ prisiartinti nebeleido.

Bryantas Crawfordas pelnė 19 taškų uteniškiams ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus. Žygimantas Skučas pasižymėjo dvigubu dubliu: pelnė 15 taškų ir atkovojo net 11 kamuolių.

Pralaimėjusiems net 27 taškus surinko Ignas Sargiūnas.

„Juventus“ pataikė vos 3 tritaškius iš 13-kos (23 proc.), tačiau visą darbą padarė po krepšiu – realizavo net 29 dvitaškius iš 48 (60 proc.).

Iš baudos aikštelės Utenos ekipa pelnė net 58 taškus, kai jų varžovai – 32. Kovą dėl kamuolių šeimininkai laimėjo 44:27.

„Juventus“: B.Crawfordas 19, M.Pauliukėnas 16, Ž.Skučas 15 (11 atk. kam.).

„CBet“: I.Sargiūnas 27, E.Lecomte 14, M.Pacevičius 10.