Angle down Atgal

Amatų ir dailės pamokėlės lopšelyje-darželyje „Rasa“

Ugdydami vaikų vaizduotę ir meniškumą, kartas nuo karto pas mus Marijampolės lopšelyje-darželyje "Rasa" apsilanko gerbiami „Paukščiukų“ grupės vaikučių tėveliai. Negailėdami savo laiko jie moko darželinukus įvairių dalykų, suteikdami savo ir visos grupės vaikučiams naujų įgūdžių, kurdami grožį įvairaus stiliaus darbeliuose. O išmanumo gabiems tėveliams niekada netrūksta.

Šį kartą atgyjant pavasariui pas mus lankėsi Kevino mamytė. Ji mokė mūsų grupės vaikučius susikurti Oliziuką. Į kojines pripylė pjuvenų su žolės sėklomis viršuje, ir kiekvienas mažylis gavo savo žaisliuką, paskui jį pats papuošė. O jau išmonės vaikučiams netrūko, vieni kabino auskariukus, kiti įvairiomis įdomybėmis ir kitais aksesuarais puošė nuostabų pavasario šauklį žaliagalvį Oliziuką.

Glaudžiai bendradarbiaudami su tėveliais daug ko išmokstame, ugdome įgūdžius. Visi „Paukščiukų“ grupės vaikučiai ir auklėtojos esame dėkingi tėveliams už pagalbą ugdant ir tobulinant mūsų vaizduotę, už nuostabiai ir prasmingi praleistą laiką.

Lijana JUOČIENĖ,

Neringa ULEVIČIENĖ,

Marijampolės lopšelio-darželio „Rasa“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Nuotrauka darželio

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite