Alytuje šauniai pasirodė "Delfino" plaukikai

anonymous anonymous Etaplius žurnalistas

Atvirose Alytaus miesto vaikų plaukimo pirmenybėse Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ komanda pademonstravo puikius rezultatus, ne vienas plaukikas pateko į geriausiųjų sąrašus.

Geriausiai 11-12 m. amžiaus berniukų grupėje pasirodė Artas Apinys, pasidabinęs sidabro medaliu po100 m plaukimo nugara. Atstumą jis įveikė per 1 min 18,45 sek. ir užnugaryje paliko 86 varžovus.

Tokį pat atstumą laisvu stiliumi jis nuplaukė per 1 min 6,37 sek. iš 153 berniukų užkopė ant trečios vietos pakylos. Pagal surinktus reitingo taškus (353), po plaukimo varžybų Artas užėmė pirmą vietą drauge su tiek pat taškų turinčiais Arnu Augustinavičiumi iš Panevėžio ir Artu Poikovu iš Vilniaus.

Toje pačioje amžiaus grupėje antrą vietą laimėjo ir Arvydas Jegorovas, dalyvavęs 50 m plaukimo peteliške rungtyje. Distanciją šiaulietis nuplaukė per 33,40 sek., aplenkęs 50 dalyvių. Jis pagal reitingo taškus užėmėšeštą vietą.

Dar vienas sidabro medalio laimėtojas - Vilius Navickas. 100 m krūtine berniukas įveikė per 1 min 29,75 sek. Rungtyje dalyvavo 56 plaukikai.

9-10 m. mergaičių grupėje sužibėjo Rasa Lapetinskaitė, pagal surinktus reitingo taškus užėmusi antrą vietą. Ji tapo 50 m plaukimo nugara nugalėtoja (40,44 sek., 93 dalyvės) ir 50 m plaukimo laisvu stiliumi vicečempione (35 sek., 79 dalyvės).

Sportininkus varžyboms ruošia trenerė Ema Vielavičiūtė.