Angle down Atgal

Alytuje mobilus koronaviruso patikros punktas neveikia, trūksta reagentų

Prie Alytaus kultūros centro esančioje aikštelėje turėjęs pradėti veikti mobilusis koronaviruso patikros punktas įrengtas, bet kol kas stovi tuščias. To priežastis – reagentų trūkumas, rašo portalas Alytusplius.lt.

„Patikros punktas neveikia, ir bijau, kad šiandien dar nepradės veikti. Ką tik gavome pranešimą iš Sveikatos apsaugos ministerijos ir situacija tokia, kad tiems punktams, kurie dar nepaleisti, teks palaukti. Priežastis – Lietuvoje nėra reagentų. Jų trūksta netgi didžiosioms ligoninėms, tad ką kalbėti apie patikros punktus“, – portalas cituoja Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovės, Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Neringos Rinkevičiūtės žodžius.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga penktadienį informavo, kad nuo penktadienio šalyje veikia keturi mobilieji koronaviruso patikros punktai, iš kurių kiekvienas per dieną gali patikrinti maždaug 300 žmonių. Anot ministro, daugiau mobiliųjų tyrimų punktų darbą pradės tada, kai į Lietuvą atvyks papildomi reagentai.

„Šiandien pradėjo veikti Klaipėdos tikrinimo punktas. Vilniuje veikia du, Kaune veikia vienas ir vienas – Klaipėdoje“, – Sveikatos apsaugos ministerijoje vykusioje spaudos konferencijoje kalbėjo A. Veryga.

Sveikatos apsaugos ministras taip pat patvirtino, kad vienas mobilusis koronaviruso punktas per dieną gali patikrinti maždaug 300 žmonių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite