Sportas2020 m. Rugpjūčio 26 d. 10:40

Alytiškiai penktą kartą apgynė Lietuvos čempionų vardą

Alytus

143408

Kaune vyko 2020 metų Lietuvos jaunimo U-21 ir vyrų kanupolo čempionatai. Varžybas organizavo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija. Jos vyko rato sistema. Pirmą kartą abiejose amžiaus grupėse šio rango varžybose dalyvavo Alytaus rajono MSM „Daugai“ komanda.

Šeštadienį vyko jaunimo U-21 čempionatas. Jame dalyvavo Trakų, Daugų, Vilniaus ir Alytaus komandos. Geriausiai sekėsi Trakų sportininkams, jie laimėjo visas žaistas rungtynes ir tapo jaunimo čempionais. Antrąją vietą laimėjo Alytaus SRC jaunimas. Alytiškiai laimėjo dvejas rungtynes prieš Daugų ir Vilniaus baidarininkus bei patyrė vieną pralaimėjimą Trakų bendraamžiams. Daugų komanda iškovojo vieną pergalę prieš Vilniaus „Regatos“ bendraamžius ir laimėjo bronzos medalius. Tai geras daugiškių pasiekimas, nes prieš keturis metus pradėję žaisti kanupolą sugebėjo pasiekti jau ne vieną laimėjimą.

Sekmadienį vyko Lietuvos vyrų kanupolo čempionatas. Svarbiausiose metų varžybose triumfavo Alytaus „Alytus“. Alytiškiai jau penktus metus iš eilės įrodė, kad yra stipriausia komanda Lietuvoje. Pirmose rungtynėse susitiko šių varžybų favoritai – Alytaus „Alytus“ ir Trakų komanda. Įtemptas mačas pasibaigė Alytaus sportininkų pergale. Kitose dvejose rungtynėse alytiškiai nesunkiai nugalėjo Alytaus rajono MSM „Daugai“ komandą ir Vilniaus „Regatos“ baidarininkus bei tapo 2020 metų Lietuvos čempionais. Komandoje žaidė Karolis Latauskas, Vilius Rasimavičius, Augustas Platūkis, Vytenis Licus, Eimantas Staniulis, Tomas Mikna ir Mindaugas Kuc, komandos treneris Kęstutis Dambrauskas. Antrąją vietą laimėjo Trakų komanda, treti – Vilniaus „Regata“.