Alytaus pusmaratonis atsivežė 650 dalyvių

Alytus

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

96152

Vasaros paskutinį savaitgalį vyko pusmaratonio bėgimas „Gražiausi 21km - Lietuvoje” kurį organizavo “Alytaus pusmaratonis”.

Tai vienintelis tokio masto pusmaratonis (klasikinės - 21km - distancijos ) renginys - bėgimas Dzūkijoje. Bėgimas apjuosė vaizdingiausias Dzūkijos sostinės miesto vietas.

Vyrų tarpe 10.5 kilometrų distancijoje klubo „Stadija” bėgikas Mindaugas Viršilas (įveikė per 34.14.1) tapo čempionu. Bendroje įskaitoje bėgikas buvo pirmas.

Moterų tarpe „BK Jonas Maratonas” klubo atstovė Laura Šlepikaitė distancija (įveikė per 46.58.5) tapo čempione. Bendroje įskaitoje bėgikė baigė 18 vietoje.

Žiūrovų viena mėgstamiausių bėgikių atstovaujanti Rimanto Kaukėno paramos grupę bei Raimundo Sargūno sporto gimnaziją Laura Samulionytė distancija (įveikė per 1.03.55.1) tapo 24 moterimi įveikusia 10.5 kilometrų distancija. Bendroje įskaitoje bėgikė buvo 107.

Lauros komentaras po bėgimo: „Pavargusi,pirmą kartą bėgau, bet labai džiaugiuosi,pasakiškas maratonas”.

Bėgikas Giedrius Daraškevičius atstovaujantis „Miami auto club sport team” 10.5 kilometrų distancija ( įveikė per 49.08.1) Bendroje įskaitoje liko 33 vietoje.

21 kilometro čempione tapo Loreta Kančytė, kuri (įveikė distancija per 1.24.05.9) atstovauja „Origami Runners”

Vyrų tarpe čempionu tapo latvis Dmitrijs Serjogins, kuris distanciją įveikė per 1.08.06.4). Atstovavo “LivanuVK” klubą.

Sigitas Pasakinksas atsovaujantis „LTU Trail Running People” dinstancija ( įveikė per 1.28.13.0) užimta 19 vieta.

Su šūkiu „Atvyk ir įsitikink – tai gražiausias 21 kilometras Lietuvoje“ dalyvius viliojęs „Alytaus pusmaratonis“ vyko ketvirtą kartą. Vienintelis tokio masto renginys-bėgimas Dzūkijoje, apjuosiantis gražiausias Alytaus miesto vietas kartu buvo ir 16-as šių metų Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas.

Renginio rėmėjai: Alytaus miesto savivaldybė, Alytausgidas.lt, Alytaus Naujienos, FM99, Aloe24.lt, AlytusPlius.lt, Alytaus turizmo informacijos centras, #ManoDraugas, DzūkijosTv, AlytausŽinios.lt, Alytaus laikas, Alytaus SRC, Alytaus miesto teatras, Dzūkijos veidas, TMGSPORT, Cape Diem, Lietuvos HMA, Dainavos Žodis, Storeanso, LŠS, Black Milk production, Capital Alytus, Škoda, Alytaus Škoda centras, Milčija, Compensa.