Sportas2018 m. Kovo 27 d. 09:15

Alytaus kanupolininkai iškovojo du bronzos medalių komplektus

Alytus

32713

Atvirojo Alytaus kanupolo čempionato I turo varžybose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos, o Alytaus klubas iškovojo du medalių komplektus. Varžybos vyko dvejose grupėje - vyrų bei jaunių (iki 17 metų) ir moterų.

Jaunių ir moterų grupėje dalyvavo šešios komandos. Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) jaunieji baidarininkai pateko į pusfinalį, tačiau jame 2:8 pralaimėjo Varšuvos (Lenkija) ekipai. Kovoje dėl trečiosios vietos alytiškiai nugalėjo Trakų komandą. Nugalėtoja tapo Varšuvos jaunių komanda, o antrąją vietą užėmė Varšuvos moterų ekipa.

Geriausiu Alytaus komandos žaidėju tapo Arminas Januša.

Antroji ASRC ekipa, kurios pagrindą sudarė jaunesni žaidėjai, užėmė šeštąją vietą. Penktąją poziciją iškovojo Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos auklėtiniai.

Vyrų varžybose dalyvavo devynios komandos.

Brandų ir gražų žaidimą demonstravo Alytaus „Alytaus“ kanupolininkai. Pirmąją dieną alytiškiai iškovojo keturias pergales ir pateko į pusfinalį. Antrąją dieną alytiškiai pusfinalio rungtynėse susitiko su Novgorodo „Forsaž“ (Rusija) komanda. Pagrindinis rungtynių laikas neišaiškino nugalėtojo - baigėsi lygiosiomis 4:4. Per skirtą pratęsimą sėkmė lydėjo Rusijos sportininkus, jie pirmieji pelnė įvartį ir iškovojo pergalę. „Alytus“ patyrė skaudų pralaimėjimą 4:5.

Kovoje dėl bronzos medalių alytiškiai žaidė su kita Rusijos komanda „9val“ iš Sankt Peterburgo. Alytaus sportininkai susikaupę pradėjo rungtynes, iškovojo gražią pergalę 5:3 ir pelnė I turo bronzos medalius.

Finale žaidė Rusijos rinktinė ir „Forsaž“. Po įtemptos kovos pergalę iškovojo Rusijos rinktinė.

Geriausiu „Alytaus“ komandos žaidėju pripažintas Augustas Platūkis.

Antroji „Alytaus“ ekipa užėmė devintąją vietą. Komandoje žaidė daug jaunų žaidėjų, tad jiems dar sunku kovoti stipriausioje grupėj, tačiau įgyta patirtis žaidėjams pravers, nes jų pastangos bei noras laimėti nuteikia optimistiškai. Kitas Alytaus čempionato turas vyks liepos mėnesį prie Dailidės ežerėlio.