Angle down Atgal

Alytaus apskrityje – rinkiminių pažeidimų gausa

Pastarąją parą Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo visą eilę pranešimų, susijusių su rinkiminio laikotarpio pažeidimais.

Kovo 14 d. apie 16 val. 55 min. Alytaus apskr. VPK gautas pranešimas, kad nuo Seirijų miestelio, link Alytaus, važiuoja trys automobiliai: „Mitsubischi Space Star“, „Opel Zafira“ ir „TOYOA RAV4“, kurie, įtariama, veža rinkėjus į Alytaus miesto savivaldybės rinkiminę apylinkę.

Kovo 14 d. apie 10 val. 10 min. Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK gautas praeivio pranešimas, kad Lazdijų mieste, Nepriklausomybės aikštėje, ne pagal stovėjimo būdą kaip nurodo ženklas, stovi automobilis „Peugeot“ su agitaciniu plakatu. Surašytas administracinio nusižengimo protokolas dėl KET pažeidimo.

Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK gautas pranešimas, kad Lazdijuose automobiliu „Volvo“ vežiojami rinkėjai. Atvykus minėtu adresu ir patikrinus buvusius asmenis, paaiškėjo, kad jie atvyko kitu tikslu ir tądien rinkimuose nedalyvavo.

Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK gautas pranešimas, kad Lazdijų mieste, Vilniaus gatvėje, prie prekybos centro, iš automobilio asmenys, įtariama, papirkinėja ir siūlo balsuoti už konkretų asmenį. Pareiškėjas pareiškimą rašyti atsisakė.

Alytaus apskr. VPK Varėnos r. PK šalia Varėnos rajono savivaldybės administracijos pastato, Varėnoje, Vytauto gatvėje, stebėtoją (g. 1953 m.) žodžiu užgauliojo trys asmenys. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Kovo 14 d. apie 9 val. 30 min. išankstinių rinkimų į savivaldybių merus metu, prie Varėnos rajono savivaldybės administracijos pastato, esančio Varėnoje, Vytauto gatvėje, rinkimų stebėtojui nepažįstamas vyriškis, pateikė informaciją, kad automobiliu „VW Passat“ atvažiavo balsuoti du įtartini vyriškiai, kurie, įtariama, yra papirkti.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite