NaNa* photo
Angle down Atgal

Aliona Ušanovienė: floristikos profesionalė atskleidė intriguojančias paslaptis

Bėga laikas. Jau nupuoštos eglutės. Nors negalėjome pasidžiaugti sniegu, gamta skuba pavasario link. Ne už kalnų Šv. Valentino diena. Kažkada tą dieną merginų širdys suvirpėdavo, kai paslaptingas gerbėjas prie mielos mergaitės durų palikdavo žibučių puokštelę ir eilėraštį. Galantiškumo mados keičiasi. Madingos tampa gėlių dėžutės. Įvairaus dekoro, spalvų gėlių dėžutės neša džiaugsmą ne į vienus namus. Kai gėlės specialioje dėžutėje, nebereikia vazos, jos ilgai išsilaiko, o kartais gražiai sudžiūva ir išlieka dekoratyvios. Apie šią dėmesio pareiškimo naujovę kalbamės su floristikos profesionale Aliona Ušanoviene.

Kokiais naujais pasiūlymais jūs pasitinkate savo klientus?

Mes siūlome ne tik standartinių formų gėlių dėžutes, bet ir kitokių, įdomesnių, pvz., širdies, žvaigždutės, skaičiaus ar raidės formos. Jos gali būti įvairių formų ir spalvų – nuo mažos, simbolinės iki įspūdingo dydžio. Gėlių dėžutė gali būti papildyta saldainiais, vaisiais, uogomis, Macarons sausainiukais. Gėlių dėžutes pristatome Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Gėlių dėžutės yra naujovė, kokia jų paklausa?

Šiuo metu jos yra labai populiarios, dovanojamos bet kokia proga. Mūsų floristės padeda išsirinkti, pataria kokiai progai kokią gėlių dėžutę pasirinkti. Gėlių dėžutė nereikalauja daug priežiūros, gėlės ilgai išlieka šviežios, nereikia rūpintis vaza, lengva transportuoti.

Kokios gėlės komponuojamos dėžutėse? Kaip tinkamai išsirinkti?

Gėlių dėžutėse komponuojamos įvairios gėlės. Kompozicija gali būti padaryta tik iš rožių žiedų, vienos rūšies kitų gėlių, ar įvairių gėlių rinkinio. Mūsų floristai visada pasirengę padėti, patarti. Išsirinkti nėra sunku, kai pažįsti žmogų. Pavyzdžiui, jei jūsų artimas žmogus smaližius - tai dėžutėje galima suderinti gėles ir saldumynus. Jeigu nemėgsta saldumynų – galima pasirinkti klasikinę rožių dėžutę. Aromatinga kava, gėlių grožis, ypatingos vaišės palieka neišdildomą įspūdį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite