Angle down Atgal

Alantos technologijos ir verslo mokykla paminėjo 60 metų jubiliejų

Gegužės 17 dieną Alantos technologijos ir verslo mokykla minėjo 60-mečio jubiliejų. Tai buvo puiki proga pažvelgti, kokį ilgą ir prasmingą kelią nuėjo mokyklos bendruomenė, sugrįžti į mokyklos ištakas, pasidžiaugti nuveiktais darbais. Mokyklos bendruomenę sveikino gausus būrys kolegų, Seimo nariai, ministerijų atstovai, buvę ir esami mokytojai bei mokiniai.

Sveikindamas mokyklos jubiliejaus proga Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika džiaugėsi gražia bendryste, aktyvia mokyklos bendruomene, ilgamečiam mokyklos direktoriui dėkojo už neišsenkančią energiją, ryžtą siekti geriausių rezultatų. „Turbūt niekas nesiginčytų su teiginiu, kad ši mokykla visada mums buvo ir lieka daugiau negu mokykla. Tai derinys žmogaus kūrybiškumo, laisvės, siekio ieškoti ir nesitenkinti tuo, kas atrasta. O tai yra būtina sąlyga norint, kad mūsų Molėtų kraštas, mūsų visa Lietuva ir mūsų visų gyvenimas būtų gražesnis", - sakė meras ir linkėjo mokyklos šeimos nariams kūrybiškumo, atkaklumo siekiant prasmingų tikslų, sėkmės ieškojimų kelyje, sutarimo ir atradimų džiaugsmo.

Vardan mokyklos stiprybės šventės dalyviai pasodino ąžuoliuką, šventines salves už mokyklos praeitį ir ateitį palydėjo gausiais plojimais. Šventinę popietę vainikavo Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokinių styginių ansamblis, dovanojęs užburiančius klasikinės muzikos garsus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite