Regbio klubas „Vairas"
Angle down Atgal

Aktyvus vaikų laisvalaikis vasarą kartu su regbio klubu „Vairas“

Rugpjūčio mėn. 3-23 dienomis regbio klubo „Vairas“ organizuotoje „Vasaros sporto ir sveikatingumo“  stovykloje dalyvavo 85 skirtingo amžiaus vaikai, pusė jų sporto stovykloje buvo pirmą kartą.

Stovyklautojai  pagal amžiaus grupes buvo suskirstyti į tris pamainas. Pagrindinis stovyklos tikslas-skatinti vaikų fizinį aktyvumą, supažindinti su regbio žaidimu ir pagerinti jau turimus žaidimo įgūdžius. Vaikai stovyklos metu  ne tik sportavo, bet ir mėgavosi įvairiomis pramogomis. Mažiausieji stovyklavo „Napoleono“ sporto bazėje Šiaulių raj.. Be kasdienių sporto treniruočių vaikai maudydavosi ežere, dalyvavo „išgyvenimo“ stovykloje, išklausė sveikos mitybos bei gyvensenos paskaitų, o paskutinę stovyklavimo dieną surengė tėveliams spartakiadą. Vyresnieji stovyklauti iškeliavo į Juodkrantę. Ten mėgavosi treniruotėmis prie jūros, aplankė  Lietuvos jūrų muziejų, Raganų kalną. Vaikai labai džiaugėsi pasiplaukiojimu jachta, žvejyba mariose. Be kasdienių sporto treniruočių dalyviai nužingsniuodavo apie 20000 žingsnių. Vyriausiųjų pamaina stovyklavo „Napoleono“ sporto bazėje, intensyviai sportavo ir ruošėsi jau neužilgo beprasidedančioms varžyboms. Stovyklos metu juos aplankė Šiaulių policijos komisariato pareigūnai  ir papasakojo apie  žalingų įpročių žalą organizmui.  Jaunimas aktyviai leido savo laisvalaikį ne tik stadione, bet ir šratasvydžio mūšio lauke.

Visi stovyklos dalyviai apdovanoti  atminimo dovanomis.

Projektas „Regbio sporto klubas „Vairas" bendruomenės ir Šiaulių miesto bei rajono gyventojų įtraukimas į veiklas, skatinančias fizinį aktyvumą“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite