Angle down Atgal

Moksleivių namų auklėtiniai pavasarį pasitiko aktyviai

Ankstyvas pavasaris – puikus laikas keliauti ir sužinoti ką nors naujo, susipažinti su naujais žmonėmis ir iš naujo atrasti jau esamus.

Taip nusprendė Šiaulių moksleivių namų mokiniai – būrelių, kolektyvų, klubų, studijų seniūnai ir seniūnų pavaduotojai. Tad Kovo 21 dieną Moksleivių namų aktyviausi mokiniai išvyko pasižvalgyti ir pažinti kaimyninę valstybę – Latviją. Nors oras dar nedžiugina itin šiltu oru, tačiau skųstis tikrai neturėjome kuo. Net pavasarinis lietus neišgąsdino, juk buvome viskam pasiruošę.

Pirmoji kelionės stotelė – kino miestelis „Cinevilla“. Mokiniai galėjo praturtinti savo žinias apie kino filmavimą, kino kūrimo istoriją, kino filmų kūrimo užkulisių subtilybes. Juk ne kiekvieną dieną gali pasivaikščioti miestelyje, kuris primena laiko mašiną ir grąžina mus maždaug 100 metų atgal, o gal net dar toliau... O norintys išbandyti aktoriaus profesiją, turėjo puikią progą ne vien stebėti specialiųjų kino efektų kūrimą, bet ir patiems tame dalyvauti. Manau, kad aktoriaus duona mokiniams tikrai patiko ir tą dieną Moksleivių namuose gimė ne viena žvaigždutė.

O kaip gi kelionė neaplankius jūros? Tai tiesiog privaloma! Pasigrožėti jūra nesutrukdė nei malonus nuovargis po aktorystės išbandymų, nei darganotas oras. Manau, kad visi tikrai įdomiai praleidome dieną ir galima daryti išvadą – su šaunia kompanija visur ir visada bus gerai praleistas laikas, kai vien prisiminus, pačios lūpos ima šypsotis.

Šiaulių moksleivių namų renginių organizatorė Lina Ratkevičienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite