Angle down Atgal

Aktyvus jaunimas gražina miestą ir skatina sportuoti

Mažeikiuose gausu aktyvaus jaunimo, negailinčių jėgų nei laiko ir neatlygintinai gražinančių mūsų miestą. Šiuo metu daug jaunų žmonių triūsia kieme, šalia Pavasario gatvės 9 namo, kur atnaujina sporto aikštyną, kad kuo daugiau vaikų ir jau suaugusių žmonių savo laisvalaikį leistų sportuodami.

Asociacija „Mažeikių gatvės gimnastai“, vadovaujama Edgaro Kontrimo, pasitelkusi nemažą būrį savanorių, neatpažįstamai atnaujins jau seniai nusidėvėjusią, tačiau mėgstamą sporto aikštelę prie Pavasario g. 9 namo. Čia iškils nauji krepšinio stovai, bus atnaujinta krepšinio aikštelės danga, atsiras tinklinio aikštelė, skersiniai treniruokliai, lygiagretės. Taip pat bus sutvarkyta aplinka, įrengti suoliukai, šiukšliadėžės. Tikimasi, kad ši aikštelė taps sportą pamėgusių asmenų susibūrimo vieta.
Asociacija „Mažeikių gatvės gimnastai“ jau antrus metus teikia projektus atnaujinti sporto aikštynus ir dalyvauja 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinime. Jaunimas ir savanoriai pernai jau sutvarkė sporto aikštynus kiemuose šalia Naftininkų g. 62 ir 76 bei Tyliosios g. 4 daugiabučių gyvenamųjų namų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite