Angle down Atgal

Aktorius T. Hanksas Australijoje užsikrėtė koronavirusu ir atsidūrė ligoninėje

Tomui Hanksui (Tomui Henksui) ir jo žmonai Ritai Wilson (Ritai Vilson), kurie vieši Australijoje dėl aktoriaus kino projekto, testais nustatytas naujasis koronavirusas, ketvirtadienį paskelbė pats „Oskaro“ laureatas.

63 metų T. Hanksas ir jo bendraamžė žmona yra izoliuoti ligoninėje Gold Kouste Rytų Australijoje, paskelbė Kvynslando valstijos sveikatos apsaugos pareigūnai.

„Labas, žmonės, Rita ir aš esame čia, Australijoje. Pasijutome truputį pavargę, tarsi būtume persišaldę, buvo kūno skausmų, – socialiniame tinkle „Instagram“ parašė T. Hanksas. – Mums buvo atlikti testai dėl koronaviruso ir jų rezultatai buvo teigiami.“

„Mes, Hanksai, būsim tikrinami testais, stebimi ir izoliuoti tiek, kiek reikės dėl visuomenės sveikatos ir saugumo“, – pridūrė JAV aktorius.

T. Hanksas yra pirmoji didelė Holivudo žvaigždė, viešai pareiškusi, kad užsikrėtė per pasaulį keliaujančiu naujuoju virusu.

Anksčiau jis yra sakęs, kad serga 2 tipo diabetu, kuris laikomas papildomu rizikos veiksniu asmenims, užsikrėtusiems koronavirusu.

Australijoje kol kas patvirtinta daugiau kaip 130 COVID-19 atvejų ir trys mirties atvejai.

T. Hanksas į Gold Koustą atvyko dėl būsimo filmo apie Elvis Presley (Elvį Preslį), kurį režisuos australas Bazas Luhrmannas (Bazas Lurmanas). T. Hanksas vaidins legendinio dainininko ilgametį vadybininką Tomą Parkerį.

Darbai dėl šio „Warner Bros“ filmo po T. Hankso diagnozės buvo sustabdyti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite