Angle down Atgal

Aktorė A. Milano atskleidė prieš 25 metus patyrusi du abortus: to nenorėjau, bet man to reikėjo

46-erių Alyssa Milano savo tinklalaidėje „Alyssa Milano: Sorry Not Sorry“ nusprendė papasakoti apie savo patirtis ir tai, kodėl ji prieš daugiau nei 25 metus net dukart darėsi abortą.

Pasak aktorės, tai nutiko 1993-aisiais. 21-erių moteris pastojo, tačiau tada dar nesijautė pakankamai stipri ir pasiruošusi būti mama, tad nusprendė pasidaryti abortą. Po kelių mėnesių Alyssos įsčiose užsimezgė dar viena gyvybė. Aktorės nuomonė apie motinystę nebuvo pasikeitusi, tad ir tąkart ji pasidarė abortą.

„Žinojau, kad tuomet nebuvau pasiruošusi būti mama, – pasakojo moteris. – Aš taip nusprendžiau. Tai buvo mano sprendimas. Ir jis buvo man pats geriausias.“

Ištekėjusi už mylimojo Dave’o Bugliari, Alyssa susilaukė dukros Elizabeth (4) ir sūnaus Milo (7), tačiau kalbėdama apie dešimtame dešimtmetyje priimtą sprendimą, moteris sakė, kad tai padaryti nebuvo lengva.

„Tai nebuvo kažkas, ko norėjau, bet man to reikėjo“, – tęsė aktorė.

Šiuo metu JAV abortai yra labai aktuali tema, mat kai kuriose valstijose planuojama įteisinti griežtus juos draudžiančius įstatymus.

Tai paskatino kai kurias žinomas moteris pasidalyti savo istorijomis ir patirtimis bei taip pabandyti sugriauti su sprendimais pasidaryti abortus siejamas stigmas.

A. Milano atskleidė, kad tada 1993-aisiais ji buvo užmezgusi rimtus santykius su vaikinu ir naudojo kontraceptines priemones, tačiau jos neapsaugojo nuo nėštumų.

„Pirmą kartą buvau kažką įsimylėjusi taip, kaip tai nutinka esant jauniems. Tai buvo svarbu, netgi per daug. Tai veikė kiekvieną mano gyvenimo aspektą. Tai buvo džiaugsmingas, įdomus ir svarbus etapas mano gyvenime“, – tęsė aktorė.

Nepaisant to, Alyssa sakė, kad tada dar nebuvo pasiruošusi motinystei, kadangi tuo metu ji vis dar kopė aktorės karjeros laiptais, o po metų gavo ją išgarsinusį vaidmenį filme „Who’s The Boss“.

reklama

„Siekiau karjeros, ateities ir turėjau potencialą“, – kaip vieną iš aborto priežasčių pateikė A. Milano. Ji pridūrė, kad pasiryžti nutraukti nėštumą jai buvo sunku, jis ją sugniuždė.

„Buvo baisu. Aš augau kaip katalikė ir staiga atsidūriau konfliktinėje situacijoje su savo tikėjimu. Tikėjimu, kuris, kaip tada ėmiau suvokti, sprendimus dėl draudžiamų ir ne dalykų priimti leisdavo tik vyrams“, – toliau kalbėjo ji.

Nors nutraukė nėštumus, Alyssa santykių su tuometiniu vaikinu neužbaigė. Ji atskleidė, kad ir toliau mėgavosi lytiniais santykiais su žmogumi, kurį myli, nes seksualinis tarp jųdviejų užsimezgęs ryšys jai teikė malonumą.

Praėjus vos keliems mėnesiams po pirmojo aborto, A. Milano suprato, kad kontraceptinės priemonės ją dar kartą nuvylė. Moteris vėl pastojo.

„Dariau viską, ką galėjau, kad išvengčiau nėštumo, bet vistiek pastojau, tad dar kartą teko priimti sprendimą jį nutraukti“, – pasakojo aktorė.

Prisimindama prieš keletą dešimtmečių priimtus sprendimus, Alyssa tiki, kad jei būtų pasielgusi kitaip, ji dabar nebūtų šioje „sėkmingoje pozicijoje“.

„Nebūčiau turėjusi savo vaikų. Savo gražių, tobulų, mylinčių, gerų ir smalsių vaikų, kurie turi jiems labai pasiruošusią mamą. Neturėčiau karjeros. Neturėčiau galimybės ar platformos, kuria naudojuosi iš visos širdies kovodama su opresija. Niekada nebūčiau sutikusi savo nuostabaus vyro Davido, kurio neišmatuojama ir beatodairiška meilė padeda iškęsti šiuos baisius laikus“, – patirtimi dalijosi A. Milano.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite